Sukčių aukų nemažėja

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Pirmadienį policijos pareigūnai pradėjo dar vieną ikiteisminį tyrimą dėl sukčiavimo, kuriame nukentėjusia tapo 25-erių metų mažeikiškė.

Rugpjūčio 25-osios vakarą internetiniame tinklalapyje mažeikiškė rado skelbimą apie vaikišką kėdutę. Moteris į nurodytą sąskaitą pervedė 155 eurus, tačiau buvo apgauta – prekės negavo, o su pardavėja susisiekti jai nebepavyko.
Tokių sukčiavimo atvejų, dažniau susijusių su automobilių pirkimais, vis daugėja. Rugsėjo pirmąją telšiškiai pareigūnai pradėjo tyrimą dėl situacijos, kai vyriškis už automobilio „Ford Transit“ įsigijimą avansu pervedė 260 eurų, tačiau automobilio taip ir negavo; rugpjūčio 25-ąją mažeikiškė į Vokietijoje gyvenančio asmens sąskaitą už automobilį „Toyota Rav 4“ pervedė 5900 eurų ir taip pat liko „prie suskilusios geldos“.
Pareigūnai primena, kad, įsigyjant prekę internetu, būtina susirinkti visą galimą informaciją apie pardavėją, taip pat nepervesti pinigų tokiais adresais, kurie kelia įtarimų. Perkant internetu, geriausia, kai pinigai sumokami jau gavus prekę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto