Sulaikyti du neblaivūs aštuoniolikmečiai ir avarijos kaltininkas

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Savaitgalį į policijos rankas įkliuvo trys neblaivūs vairuotojai. Vienas jų sukėlė avariją.

Be pažymėjimo ir girtas

Sekmadienį pusę dvyliktos dienos avarija užfiksuota Žemaitijos gatvėje, ties šešioliktuoju namu, – automobilis „Peugeot 406“ nesilaikė saugaus atstumo ir trenkėsi į priekyje važiavusį ir pristabdžiusį „BMW X6“.
Pradėjus aiškintis įvykio aplinkybes, paaiškėjo, kad avariją sukėlęs 36-erių metų M. Š. yra neblaivus – jam nustatyta 2,52 promilės alkoholio. Be to, M. Š neturi vairuotojo pažymėjimo.

Pastebėjo patruliuodami Tirkšliuose

Šeštadienį apie antrą valandą nakties Tirkšliuose policijos ekipažas prasilenkė su automobiliu „Audi 80“. Pareigūnams jo vairuotojo elgesys sukėlė įtarimų, todėl buvo nuspręsta grįžti ir patikrinti šį automobilį.
Paaiškėjo, kad mašina nedrausta, be techninės apžiūros, o aštuoniolikmetis jos vairuotojas A. D. ne tik nėra įgijęs vairuotojo pažymėjimo, bet ir neblaivus – vaikinui nustatytas 1,67 promilės girtumas.

Norėjo patikrinti dokumentus

Sekmadienio vakarą budėdami kelyje Seda–Barstyčiai policijos pareigūnai dokumentams patikrinti sustabdė automobilį „Audi 80“.
Nuo vairuotojo sklindantis alkoholio kvapas sukėlė įtarimų, to, kad prieš porą valandų vartojo alkoholį, neslėpė ir pats vairuotojas.
Įtarimai pasitvirtino – aštuoniolikos metų vairavimo stažą turinčiam S. M. nustatytas 2,45 promilės girtumas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto