Sulaikyti keturi neblaivūs vairuotojai

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Savaitgalį policijos pareigūnai sulaikė keturis neblaivius vairuotojus. Dviem girtiems asmenims, be to, neturintiems teisės vairuoti, pradėti ikiteisminiai tyrimai, kiti du bus baudžiami administracine tvarka.

Sekmadienį, apie trečią valandą po pietų, budėjusių kelių policijos skyriaus pareigūnų dėmesį Židikų apylinkėse patraukė automobilis „Mercedes Benz E250“, važiavęs be valstybinių numerių. Policijos stabdomas vairuotojas nesustojo, tik po kurio laiko automobilį pavyko užblokuoti Židikuose. Tada ir paaiškėjo, kad „mersedesą“ vairavo 38-erių metų vyras, kuris teisės vairuoti neturi. Nors vairuotojas buvo akivaizdžiai neblaivus, girtumą nusistatyti jis atsisakė, o tai prilyginama sunkiam girtumui.

Kitas vairuotojas, kuriam pradėtas ikiteisminis tyrimas, buvo sulaikytas Mažeikiuose, Pavenčių gatvėje, apie dešimtą valandą vakaro. Automobilį „Mazda 2“ vairavusiam 34-erių metų vyrui nustatytas 2,21 promilės girtumas.

Savaitgalį Mažeikiuose buvo sulaikyta neblaivi transporto priemonę vairavusi moteris, kuriai alkoholio tikrintuvas parodė 0,48 promilės, ir vyras, kuriam nustatytas 0,9 promilės girtumas. Jiems už pažeidimus teks atsakyti administracine tvarka.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto