Sulaikyti parduotuvę apiplėšę jaunuoliai

Nuotr. iš policijos archyvo

Per gerą pusdienį policijos areštinėje atsidūrė trys nepilnamečiai Viekšnių seniūnijos gyventojai, jie įtariami naktį įsibrovę į parduotuvę.  

Ketvirtadienį, kiek po antros valandos ryto, Fermos kaime suveikus signalizacijai, buvo pastebėta, kad, išdaužus parduotuvės lango stiklą, įsibrauta į patalpas. Įsibrovėliai iš parduotuvės pačiupo cigaretes bei alkoholį ir spruko. Mažeikių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus pareigūnai ėmėsi intensyvios įtariamųjų paieškos ir tai davė rezultatų.
„Tą pačią dieną, apie trečią valandą po pietų, pareigūnams apsilankius gretimo kaimo gyventojo namuose, atskleista vagystę įvykdžiusių asmenų trijulė.
Paaiškėjo, kad alkoholį ir cigaretes naktį iš parduotuvės pasisavino šešiolikmečiai draugai. Nors jaunuoliai bandė slėptis ir išsisukti nuo atsakomybės, palėpėje rasti įkalčiai atskleidė tiesą“, – informavo Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė spaudai Aušra Blaževičienė.
Anksčiau į pareigūnų akiratį nepatekę jaunuoliai buvo sulaikyti ir uždaryti į policijos areštinę. Už vagystę įsibraunant į saugomas patalpas įtariamiesiems gresia laisvės atėmimo bausmė iki šešerių metų.
Iš Mažeikių rajone per dešimt mėnesių užregistruotų 773 nusikalstamų veikų nemažą dalį sudaro vagystės – per šį laikotarpį jau užfiksuotos 158 įvairaus pobūdžio vagystės.

2 Atsakymai į “Sulaikyti parduotuvę apiplėšę jaunuoliai”

  1. To taigi parašė:

    Būtent. Nepilnamečius saugo įstatymai. Kiek suaugusių nusikaltėlių vardų ir pavardžių esat skaitę spaudoje? Tas noras pletkyti. Jei tai būtų jūsų vaikas, norėtumėt pamatyti jo vardą spaudoje? Nemanau, kad jų šeimos džiaugiasi jų žygdarbiu.

  2. Taigi parašė:

    Jei sulaikyti su įkalčiais, tai reiktų paviešinti ir jaunuolių pavardes. Tuo labiau, kad tai nepilnamečiai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto