Šuns sukandžiotam berniukui atlikta operacija

Šuns sukandžiotam devynmečiui prireikė klaipėdiškių medikų pagalbos. Ketvirtadienį nukentėjusiam viekšniškiui buvo atlikta skubi operacija.
SKUBI PAGALBA
Rolandą, einantį iš mokyklos, užpuolė kiemsargis. Pasekmės – iškąsta šlaunis, pažeistos kraujagyslės.
Mažeikiškiai medikai, įvertinę, kad būtina susiūti iškąstos šlaunies kraujagysles, berniuką nedelsdami greitosios pagalbos automobiliu išvežė į Klaipėdą.
Tą patį vakarą berniukas buvo operuotas. Procedūra truko visą valandą.
„Sūnus laikėsi gerai, kiek blogiau jam buvo atsibudus po narkozės“, – pasakojo mama, iki šiol dar neatsigavusi po nelaimės.

JAUČIASI GERAI
Nukentėjusio vaiko mama vakar „Santarvei“ sakė, kad jos Mindaugas dabar jaučiasi gerai. Jeigu jokių komplikacijų nebus, kitą savaitę turėtų grįžti namo.
Už tai, kad laiku berniukui buvo suteikta pagalba, moteris dėkojo ne tik medikams, bet ir kaimynei, vaiko klasės auklėtojai. „Sūnus stipriai kraujavo, galėjo būti komplikacijų, tačiau kaimynė nieko nelaukdama jį savo automobiliu išvežė į ligoninę, auklėtoja mane informavo apie nelaimę“, – pasakojo moteris.

ŠUNS ATSIKRATĖ
Moteris sakė, kad tas palaidas kiemsargis ir jai, važiuojant dviračiu, ne kartą taikėsi griebti už kojos. Į jos priekaištus šuns šeimininkai atsakydavę, kad jų augintinis nesąs piktas, taip jis tik žaidžiąs.
Po šio įvykio šeimininkai veterinarijos gydytojo paprašė suleisti savo šuniui nuodų.
Nukentėjusio berniuko tėvams jie pažadėjo atlyginti sūnaus gydymą, kompensuoti moralinę žalą.

DAUG PALAIDŲ ŠUNŲ
Laiškininke dirbanti moteris sakė, kad Viekšniuose nemažai palaidų ir valkataujančių šunų. Po šio įvykio ji tikisi, kad į Viekšnius atvažiuos Beglobių gyvūnų tarnybos ekipažas.
Pati moteris augina du šunis: kiemsargį ir rotveilerį. „Jie visada pririšti grandine, niekada nesu jų paleidusi“, – patikino sukandžioto berniuko mama.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto