Sūnų sumušęs tėvas atsidūrė areštinėje

Tėvas prieš trejus metus baustas dėl vaiko nepriežiūros. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Ketvirtadienio vakare neblaivus Židikų seniūnijos kaimo gyventojas pakėlė ranką prieš savo mažametį sūnų. Šią savaitę tai jau antras registruotas smurto prieš savo vaikus atvejis.

Pakliūva ne pirmą kartą

Pirminiais duomenimis, kilus barniui su žmona, vaikas tėvui pasimaišė po ranka. Tėvas griebė vaiką už rankos ir ją pasuko, vėliau sudavė mažamečiui per galvą.
Vaikas esą taip pat patyrė ir tėvo psichologinį smurtą. Vyriškis dėl tokių savo veiksmų dviem paroms uždarytas į areštinę. Tolesnį jo likimą spręs teismas.
Vyras jau ne pirmą kartą pakliūva į policijos akiratį. 2008-aisiais jis buvo baustas administracine tvarka dėl vaiko nepriežiūros.

Apibūdina teigiamai

Mokyklos, kurią lanko mažametis, direktorė „Santarvei“ sakė negalinti patikėti, kad šioje šeimoje tokie dalykai darosi.
„Mūsų mokyklą lanko keli tos šeimos vaikai. Tačiau jokių nusiskundimų mokytojai neturi. Visi gerai mokosi. Mokyklą garsina sporto pasiekimais“, – informavo direktorė.
Mokyklos vadovės teigimu, smurtu kaltinamas tėvas taip pat lankė jų mokyklą.
„Kiek žinau, važinėja uždarbiauti į užsienį. Vaikai tikrai geri, tvarkingai aprengti. Iš šalies žiūrint, šeima gražiai sugyveno, bet, kaip sakoma, į vidų neįlįsi. Todėl svetimi žmonės nelabai žino, kas šeimoje vyksta“, – svarstė pašnekovė.

Informacijos nėra

Židikų seniūnijos socialinė darbuotoja Kristina Rapšytė apie smurto atvejį toje šeimoje sužinojo tik iš „Santarvės“. Apie pusmetį socialine darbuotoja dirbanti K. Rapšytė tikino, kad iki šiol su smurtą patyrusia šeima jokių problemų nebuvo.
„Apie nukentėjusio vaiko šeimą jokių neigiamų duomenų neturiu. Į rizikos šeimų sąrašą ji taip pat nėra įtraukta“, – informavo socialinė darbuotoja.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto