Susitikime su prezidentu – ir mūsų savivaldos atstovai

LR Prezidento kanceliarijos nuotrauka

Ketvirtadienį šalies prezidentas Gitanas Nausėda ir jo komanda darbo dienai atvyko į Plungę. Susitikime su šalies vadovu kartu su kitais rajono merais dalyvavo ir Mažeikių rajono savivaldybės meras Vidmantas Macevičius.
Vyko susitikimai ir su šalies vadovo komandos nariais, kuriuose dalyvavo ir mūsų savivaldos atstovai.

Aptarti aktualūs klausimai

Pranešime spaudai informuojama, kad Prezidento susitikime su merais buvo aptarti visam regionui aktualūs klausimai: valstybės funkcijų ir savivaldybės įmonių centralizavimo, Lietuvos ir užsienio investicijų pritraukimo į regioną, energetikos, transporto, žemės ūkio, kultūros ir švietimo bei kitomis temomis.
Šalies vadovo komandos nariai susitiko su savo sričių atstovais – jų buvo numatyta net dvidešimt. Šiuose susitikimuose dalyvavo ir mūsų rajono savivaldos vadovai, Savivaldybės administracijos, nevyriausybinių organizacijų atstovai.
Vizito metu Plungėje šalies vadovas su savo komanda lankėsi memoriale, skirtame Lietuvos žydų bendruomenėms ir garsiems litvakams atminti. Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazijoje susitiko su gimnazijos ir regiono bendruomenėmis.

Darbo diena kitur – antrą kartą

Prezidento G. Nausėdos paskyroje socialiniame tinkle „Facebook“ pranešama, kad šalies vadovas su komanda jau antrą kartą iš sostinės darbo dienai vyko į šalies regioną.
Informuojama, kad susitikime su Plungės, Telšių, Mažeikių bei Rietavo rajonų merais buvo pasidžiaugta augančiais savivaldybių finansais, aptarti žemės valdymo klausimai, švietimo problemos, paliestos kultūros paveldo ir kitos regionui aktualios temos.
„Akivaizdu, kad tarp centrinės ir regioninės valdžios vis dar trūksta susikalbėjimo, savivaldybės per mažai girdimos Vilniuje. Tikiuosi, kad Prezidentūros komandos vizitai ir susitikimai Lietuvos regionuose prisidės prie aktyvesnio bendradarbiavimo ir svarbiausių problemų sprendimo“, – pastebi prezidentas.

LR Prezidento kanceliarijos nuotrauka

3 Atsakymai į “Susitikime su prezidentu – ir mūsų savivaldos atstovai”

 1. kai pagalvoji parašė:

  Nagienei…pirmi metai,tad laksto moteriškė kur tik beįmanydama,žodžiu renkasi balus,matyt ruošiasi seimo rinkimams.Tik neaišku kas tie rėmėjai bus,nebent ta grupė žmonių kuriuos atleido iš darbo mažindama etatus.

 2. mažeikiškis parašė:

  kitam laikraštyje parašyta, kad dalyvavo ir L. Nagienė. Klausimas: ar mūsų meras be jos nemoka ar negali atstovauti rajono?
  Gėda jau.

 3. zewa parašė:

  Per brangu korespondentams iki Plungės davažiuoti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto