Sveikatos radiją jau girdi ir Mažeikių ligoninės pacientai

Mažeikių ligoninė į radijo transliaciją iš viso investuos apie 14 tūkstančių litų. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Mažeikių ligoninėje prie gydytojų kabinetų laukiantys pacientai gali klausytis „Sveikatos radijo“. Transliacija pasiekė per lubose įrengtus garsiakalbius.

Pacientai patenkinti

„Būkite pasveikinti ir būkite sveiki“, – taip savo transliaciją pradeda „Sveikatos radijas“. Jo laidų
galima klausytis nuo aštuntos valandos ryto iki devynių vakaro.
Mažeikių ligoninėje prie gydytojų kabinetų „Santarvės“ pakalbinti pacientai džiaugėsi naujove.
„Sveikatos tema, manau, visada buvo ir bus aktualiausia. Jauni žmonės daug dalykų gali perskaityti internete, o pagyvenusiems žmonėms tai nelabai pasiekiama. Dažnai tenka lankytis pas ligoninėje įsikūrusius gydytojus, tai pravers išgirsti dalykai“, – patikino nenorėjęs prisistatyti vyras.
Jam pritarė ir kiti pacientai, kurie pridūrė, kad neprailgs laukimas. Tuo labiau kad nuotaiką praskaidrina ir muzika, įvairenybės, humoreskos.
„Tačiau ne visi klausosi transliacijos, pliurpia ir kitiems trukdo. Gal šiek tiek garso trūksta, nes per tokius pliurpalius sunku girdėti informaciją“, – replikavo viena moteris.

Sutartis – trejiems metams

Iš viso Mažeikių ligoninėje įrengtas 21 garsiakalbis. Daugiausiai jų – net vienuolika – yra pirmajame aukšte, priėmimo-konsultaciniame skyriuje. Antrajame aukšte, kur įsikūrę specialistai,  yra dešimt, trečiajame – du garsiakalbiai.
Mažeikių ligoninė į radijo transliaciją iš viso investuos apie 14 tūkstančių litų. Aparatūros įsigijimas, jos įrengimas kainavo 5,5 tūkstančio litų. Pagal trejiems metams pasirašytą sutartį kas mėnesį ligoninė radijo transliuotojams mokės po 242 litus.

Nauda abipusė

Santariškių radijas, vėliau tapęs „Sveikatos radiju“, savo programą pradėjo 2004 metų rugpjūčio mėnesį. Iš pradžių jis buvo vietinis – Santariškių klinikose, o nuo 2007 tapęs internetiniu – jau girdimas ir kai kuriose kitose Lietuvos gydymo įstaigose.
Mažeikių ligoninės direktoriui Albinui Lidžiui Santariškių klinikose yra tekę girdėti „Sveikatos radijo“ laidas, todėl vadovą sudomino siūlymas transliuoti jas ir Mažeikiuose.
„Pateikiama daug pacientams naudingos informacijos apie ligas, profilaktiką, įstatymus. Galėsime ir patys įrašus pasidaryti“, – apie tokios transliacijos naudą „Santarvei“ tvirtino direktorius.

One Reply to “Sveikatos radiją jau girdi ir Mažeikių ligoninės pacientai”

  1. ... parašė:

    o kodel ne Huot efiem (amzinaaltisi ventus) su per nori kalbanciu „vedeju“?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto