Sveikiname „Skaitytojo naujienos“ kovo nugalėtoją

„Skaitytojo naujienos“ kovo mėn. nugalėtoja – Neringa Švelnienė, užfiksavusi nuniokotą Daubarių piliakalnių aplinką. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Kas mėnesį apdovanojame skaitytojus, kurie padeda kurti portalą santarvė.lt. Šį kartą apdovanojame Neringą Švelnienę, užfiksavusią nuniokotą Daubarių piliakalnių aplinką.

Pasigedo tvarkos

„Santarvės“ skaitytoja N. Švelnienė priminė prieš trejus metus atliktus Daubarių piliakalnių konservavimo darbus – jie atsiėjo pusę milijono litų.
„Dabar, 2012-ųjų pavasarį, atrodo, kad visi tie rimti darbai buvo atlikti jau prieš daug daug metų,“ – pastebėjo skaitytoja.
Moteris pridūrė, kad aplankius šiuos paveldo objektus, galima susipažinti su lietuvių mėgstamais  laisvalaikio užsiėmimais: „svaigintis alkoholiu ir narkotikais, maitintis ir, nevaldomos aistros pagautiems, mėgautis laukine meile“.
„Neturime aplink savo miestą daug lankytinų objektų, o ir tų, kurias turim, negerbiam ir neprižiūrim nei mes, piliečiai, nei įstaiga, kurios metalinis konteineris rūdija vandens telkinyje,“ – atkreipė dėmesį moteris.
Už aktualią „Skaitytojo naujieną“ N. Švelnienei dovanojame 3 mėnesių „Santarvės“ prenumeratą.

Portalą kurkime kartu!

Santarvė.lt kviečia neužsimerkti: pamačius problemą, įamžinti tai, kas sudomino, nustebino ar pradžiugino, siųsti informaciją, naujienas, straipsnius, aprašymus… Arba apie kokį įvykį tiesiog informuoti „Santarvės“ žurnalistus, o jie imsis savo darbo.
Kad atsispindėtų tikresnis Mažeikių rajono vaizdas, naujienų portalo santarvė.lt viršuje tereikia paspausti vieną žalią mygtuką „Atsiųsti naujieną“. Lengviau nebūna – Jūsų laukia paruošta forma informacijai ir iliustracijoms pateikti.
Visus skaitytojų atsiųstus straipsnius galite rasti portale santarvė.lt paspaudę žymę „Skaitytojo naujiena“.

One Reply to “Sveikiname „Skaitytojo naujienos“ kovo nugalėtoją”

  1. Linas parašė:

    Neringa, sveikiname.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto