Šventes pasitiko neįgalius vaikus auginančios šeimos

Šventės akimirkomis džiaugėsi ir vaikai, ir jų tėvai. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Žiemos šventes paminėjo visuomeninės organizacijos „Gerumo galia“ šeimos, auginančias vaikus su Dauno sindromu ir kitais genetiniais susirgimais.

Mažeikiškiai šiemet susirin­ko „Jaunystės“ vidurinėje mokykloje. Organizacijos pirmininkė Sida Pikūnienė „Santarvei“ pasakojo, kad tiek vaikams, tiek jų tėvams smagu prisiminti renginio akimirkas.
„Šventų Kalėdų žvakių šviesoje sudegė rūpesčiai, liūdesys, ir ilgam atmintyje išliks malonios akimirkos, buvimo kartu džiugesys, gražios viltys, tikėjimas gerumu. Kalėdinio stebuklo laukėme visi – mažųjų akys spindėjo, šokant ratelius kartu su skautėmis, laukiant Kalėdų senelio dovanų, tėvelių veiduose žaidė šypsenos, nes džiugino gerumas, buvimas kartu…“ – emocijomis dalijosi vadovė.
S. Pikūnienė dėkojo visiems organizaciją parėmusiems mažeikiškiams, tarp jų – ir muzikos mokytojams Editai ir Rolandui Dauniams. Jie kartu su savo auklėtiniais „Gerumo galios“ šeimoms dovanojo koncertą.
Organizacijos pirmininkė prisiminė Ch. H. Buzo pasakytus žodžius, kad laimė atitenka duodantiems – „tarsi paimate savo proto dalelę, papuošiate ją savo širdies taurumu ir įdedate tai į kito žmogaus protą ir širdį“.

Neįgalius vaikus auginančios šeimos susirinko į „Jaunystės“ vidurinę mokyklą. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto