Tailando patirtys: kitoks požiūris į kovas ir į gyvenimo kasdienybę

Nuotr. iš asmeninio archyvo

Beveik tris mėnesius egzotiškame Tailande su šeima praleidęs Modestas Juodpusis „Santarvei“ pasakojo: po treniruočių tailandientiško bokso (Muay Thay) kovotojais garsėjančioje šalyje jis atrado ramybę.

});

Ne vieną pergalę kikbokso ringe iškovojęs mažeikiškis šią ramybę apibūdino taip: mažiau sureikšmina kovas ir ramiau reaguoja į viską.

Pirmiausia nustebino klimatas

Po praėjusių metų lapkritį Portugalijoje, pasaulio suaugusiųjų kikbokso čempionate, iškovotos penktos vietos mažeikiškis sakė, kad su žmona Rūta ir dvejų metų sūnumi Herkumi išvažiuoja į tolimą šalį – patyrinėti gamtos, paragauti kuo daugiau egzotiškų patiekalų, susipažinti su vietine kultūra ir, žinoma, pasisemti kovų meno patirties.

Išvykusi gruodžio viduryje mažeikiškių šeima Tailando iš karto nepasiekė – ji dvi savaites praleido Jungtinių Arabų Emyratų mieste Dubajuje. Modestas ir Rūta pabijojo ilgo skrydžio, todėl nutarė: skris septynias valandas iki Dubajaus, ten paatostogaus, o jau...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto