Tam davė, tam davė, o tam… neliko

Stasys Vaseris teigė, kad Miško gatvės gyventojams trūko kantrybė: jie trejus metus laukia, kad būtų atnaujinta sugadinta danga. Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Prieš trejetą metų Vytauto gatvės kvartale vyko vandentiekio ir nuotekų tinklų statyba. Tačiau iki šiol per tuos darbus sugadintos kai kurios gatvės neatnaujintos. Nepatenkinti gyventojai sulaukia tik valdininkų atsirašinėjimo ir tradicinio atsakymo, kad tam nėra pinigų.
„Tam davė, tam davė, o mums neliko“, – Miško gatvės gyventojai rodo idealiai sutvarkyta kelią, vedantį į sodų bendriją „Papartis“. Jų teigimu, kur kas geresnės būklės gatvė valdžios dėmesio sulaukė, nes tame kvartale esančiame sode gyvena Savivaldybės administracijos vadovas.
Miško gatvės gyventojai dėl savo bėdų ne kartą kreipėsi į Savivaldybę. Pirmą kartą praėjusių metų pabaigoje Savivaldybės administracijos direktoriui Broniui Kryžiui jie pateikė konkrečius klausimus: ar gatvės darbai baigti, ar bus tiesiama asfalto danga. Jei taip, tai kada?
„Atsiradusios asfalto dangos išdaužos yra taisomos, o esant galimybei bus uždėtas asfalto dangos išlyginamasis sluoksnis“, – toks buvo valdžios vyrų atsakymas.
Gyventojus papiktino toks nieko konkretaus nežadantis raštas.

Apie tai plačiau skaitykite ketvirtadienio „Santarvėje“.

2 Atsakymai į “Tam davė, tam davė, o tam… neliko”

  1. gintautas parašė:

    Esme tame kad pries vedant komunikacijas misko g. buvo isasfaltuota. Tai argi galima pravedus komunikacijas palikti gatve be asfalto? Nuotraukoje viskas matosi. Jei buvo projektas tai buvo ir isipareigojimai ir t.t nemanau kad europa skire pinigus tokiam rezultatui koks yra dabar.

  2. Gyventoja parašė:

    Aš tikrai už tai, kad mažosios gatvelės būtų išasfaltuotos. Ir nereikia sakyti, kad jos nebuvo asfaltuotos.
    Tačiau jei paskaičiuotume, kiek žmonių gyvena sodų bendrijose ir pridėtume visus nuo ankstyvo pavarario iki šalnų ten gyvenančius sodininkus (tų kurie atlekia daržą paliet neskaičiuokim), visos mažosios gatvelės (iš Vytauto gatvės) tiek gyventojų neturi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto