Tarp atspariausiųjų korupcijai – ir mažeikiškis pareigūnas

Pasak vyriausiojo patrulio Audriaus Budreckio, dažniausiai „susitarti“ siūlo neblaivūs vairuotojai. Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje surengta apdovanojimų ceremonija, kurios metu tradiciškai pagerbti policijos pareigūnai, atspariausi korupcijai. Tarp apdovanotųjų – Mažeikių rajono policijos komisariato pareigūnas.

Akcijos tikslas – motyvuoti pareigūnus

Renginio metu Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis, vidaus reikalų ministras Eimutis Misiūnas, policijos generalinis komisaras Linas Pernavas įteikė padėkas bei atminimo dovanas policijos pareigūnams, kurie praėjusiais – 2016-aisiais – metais labiausiai pasižymėjo kovodami su korupciniais reiškiniais policijoje ir buvo atspariausi bandymams juos papirkti.
Ceremonijos metu apdovanota po vieną labiausiai pasižymėjusį policijos pareigūną iš kiekvienos apskrities ir vienas pareigūnas iš Lietuvos kelių policijos tarnybos. Tarp jų pagerbtas ir Mažeikių rajono policijos komisariato reagavimo skyriaus vyriausiasis patrulis Audrius Budreckis.
Akcijos tikslas – atkreipti dėmesį į korupcijos problematiką, paskatinti ir motyvuoti atspariausius pareigūnus šioje srityje. Pirmaisiais akcijos metais ant policijos automobilių buvo klijuojami lipdukai „Aš neimu kyšių“, kuriais buvo norima atkreipti dėmesį į šią problemą. Vėliau policija išplėtė akciją, pavadino ją „Kyšis išpurvina“, daugiau dėmesio atkreipdama į žmones, kurie bando papirkti pareigūnus.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

13 Atsakymų į “Tarp atspariausiųjų korupcijai – ir mažeikiškis pareigūnas”

 1. To zemaic parašė:

  Masina galimai ne iš to kiemo, pastebėjus įvykį jos jau nebuvo, kaip ir apžiūrėti galimybės nebuvo, ar užkišti lapelį. Yra tik filmuota medžiaga.

 2. zemaic-uzfiksuota parašė:

  cia tik pasirodai kad esi bailus ozys tai jei zinai kas eik ir pats spresk duok i spranda ir viskas ne verkslenes cia niekam neidomu

 3. zemaic parašė:

  atspariausias ir biedniausias cia kaip per nasa rasa toks:DD

 4. Užfiksuota parašė:

  Pasitaisysiu, ne 5 buto, o 2

 5. Užfiksuota parašė:

  Gamyklos 6 namo kieme vandalai braižo automobilius. 2017.02.09. vakare kamera užfiksuotas kenkėjas apgadino Volkswagen vienaturį (savininkas nežinomas, vėliau išvažiavo nieko nepastebėjęs). Anksčiau nukentėjo ir kiti automobiliai matomai nuo tų pačių vandalų. Braižytojo draugas iš to pačio namo 5 buto stebėjo.

 6. Kysininkas parašė:

  Ner cia ko stot ir tartis, matyt mazai pasiule jog nepaeme :)

 7. tas parašė:

  kaskaip px jama visi tik sako kad nejama

 8. Jonas parašė:

  pagarba. Malonu, kad mazeikiuose dirba toks pareigūnas svarbu kad tik niekad nenuklysti ir visada toks išliktų

 9. Komentatorius parašė:

  Gal kas žinot kokia dabar stafkė Mažeikiuose, jei sustabdo girtą ir nori susitarti? Tiek pat kiek kituose miestuose, ar mažiau?

 10. Vitalijus parašė:

  Daugiau tokiu pareigūnų. Šaunuolis.

 11. E.V. parašė:

  Nusižengėt – kaltinkit tik save. Pareigūnas čia niekuo dėtas. Vairuoju 23 metai. Nesu nė karto baustas ir nė karto stabdytas. Nėra už ką. O kai mūsų mieste yra tokių pareigūnų, malonu girdėti.

 12. KAZYS parašė:

  Kazi a tai ner paiemes nkada,jai taip tai saunuolis :)

 13. lolas parašė:

  Šaunuolis!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto