Tarp „Eurostars 2016“ prizininkų – mažeikiškė Agnė Michalenkovaitė

Mažeikiškė dainininkė Agnė Michalenkovaitė. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Šiauliuose studijuojanti mažeikiškė dainininkė Agnė Michalenkovaitė Maltoje vykusiame tarptautiniame solistų konkurse „Eurostars 2016“ buvo įvertinta antrąja vieta.
Savo amžiaus grupėje ji nusileido kitai lietuvaitei – kaunietei Neringai Šiaudikytei.

Atsiskleidė ne iki galo

Agnės dainavimo mokytojas, studijos „Sekmadienis“ vadovas Antanas Dargis pasakojo, kad į konkursą Maltoje mergina turėjo vardinį kvietimą, o svečioje šalyje ji pasirinko sceninį vardą Agneta.
Solistė varžėsi vyresniųjų atlikėjų – nuo 18 metų – pogrupyje. Jos varžovai buvo dar 18 atlikėjų iš Bulgarijos, Hercogovinos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Maltos, Nyderlandų, Olandijos, Rumunijos ir Švedijos.
A. Michalenkovaitė atliko žinomą dainą „Nakty“, kurią dainuoja Kastytis Kerbedis.
„Ši daina mums ir pakišo koją. Kadangi Agnė Šiauliuose labai užsiėmusi, dainuoja chore „Chameleonas“, yra Kerbedžio pritariamasis vokalas, parvažiuoti į Mažeikius beveik nebuvo kada. Apmaudu, kad per pusę metų mes negalėjome paruošti kitos dainos, o šis kūrinys neleidžia solistei atsiskleisti, parodyti jos balso tikrųjų galimybių“, – apgailestavo A. Dargis.
Jis sakė, kad praėjusiais metais konkurse „Kaunas Talent“ Agnė laimėjo antrąją vietą, o N. Šiaudikytė – trečiąją, tad nesitikėjo, kad Neringa bus pagrindinė konkurentė ir net aplenks Agnę.

Negalėjo vertinti savų

Savo mokinę A. Michalenkovaitę A. Dargis vertina kaip kūrybingą, gabią, įtaigią, turinčią puikų balsą dainininkę.
Plačiau skaitykite laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto