Tarp geriausiųjų šalies ūkininkų – ir mažeikiškiai

Asmeninio albumo nuotr.

Dvidešimt antrąjį kartą vyko Lietuvos ūkininkų sąjungos konkurso „Metų ūkis“ nugalėtojų pagerbimas.
Tarp geriausiųjų – ir mūsų rajono ūkininkai.

Šventė sulaukė dėmesio

Žemdirbių pagerbimo šventė vyko Kauno kultūros ir sporto centre „Girstutis“. Šį renginį Lietuvos ūkininkų sąjunga organizuoja jau dvidešimt antrąjį kartą – tai viena iš masiškiausių ir populiariausių ūkininkų švenčių.
Ūkininkus pasveikinti atvyko premjeras Algirdas Butkevičius, Europos Parlamento narys Bronis Ropė, Žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė, Seimo nariai, rajonų savivaldybių vadovai ir atstovai.
Pranešimą padarė ir šalyje situaciją apžvelgė Ūkininkų sąjungos pirmininkas Jonas Talmantas.

Pasveikino ir rajono atstovai

Mūsų rajono ūkininkus į Kauną vyko pasveikinti Savivaldybės meras Antanas Tenys, Žemės ūkio skyriaus vedėjas Rimantas Gramas, Žemės ūkio rūmų organizatorė rajono savivaldai Rūta Čaplinskienė bei Ūkininkų sąjungos Mažeikių skyriaus pirmininkas Andriejus Virkutis.
Dar anksčiau rajono ūkininkai buvo pagerbti per Mažeikiuose vykusį renginį „Bobų vasara“.
Geriausiems ūkininkams įteikti Žemės ūkio ministerijos padėkos raštai ir statulėlės iš stiklo, kurios tarsi simbolizuoja ūkininkų verslo trapumą, priklausomybę nuo gamtos ir kitų dalykų.

Kuria modernius ūkius

Tarp pagerbtųjų buvo ir mūsų rajono ūkių savininkai: geriausio šių metų rajono ūkio titulą pelnę Alma ir Darius Kaubriai iš Kabaldikų kaimo (Reivyčių seniūnija) ir antrosios vietos laimėtojai Romana ir Jonas Švelniai iš Tirkšlių. Trečiąją vietą pelnę Ilona ir Vidmantas Alčauskiai iš Bružų kaimo (Tirkšlių seniūnija) į renginį vykti negalėjo.

Plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto