Tarp kandidatų į ministrus – ir mažeikiškis

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Viešojoje erdvėje pasirodė pranešimai, kad realiausi kandidatai į aplinkos ministro postą yra „tvarkiečiai“ Kęstutis Trečiokas ir mažeikiškių rinktas Seimo narys Kęstutis Bartkevičius. Kas pakeis į Briuselį išvykstantį aplinkos ministrą, turėtų paaiškėti jau šią savaitę.
K. Bartkevičius „Santarvei“ teigė, kad dar anksti kalbėti šia tema.
„Pagal susitarimus po rinkimų aplinkos ministro postas priklauso partijai Tvarka ir teisingumas, todėl visi frakcijos nariai esame realūs kandidatai“, – pridūrė politikas.
Jis pastebėjo, kad tos kalbos apie pretendentus į ministro postą, tarp kurių įvardijamas ir jis pats, sklando jau kelinta savaitė. Tik iš žiniasklaidos jis sužinojęs, kad su  K. Trečioku esantys realiausi kandidatai.
„Galbūt ir yra pristatytos mūsų kandidatūros, tačiau kol kas manęs niekas niekur nekvietė. Ką pasirinkti, spręs Premjeras ir šalies Prezidentė“, – samprotavo pašnekovas.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

14 Atsakymų į “Tarp kandidatų į ministrus – ir mažeikiškis”

 1. Mokytoja parašė:

  Šaunuolė, D. Šideikienė. Pažiūrėkit kiek žmonių jos komentarą palaiko.

 2. na taip parašė:

  Šis ponas į ministrus netinka, nes žmones skirsto į ‘savus’ ir ‘negrus’ tą tekp girdėti prieš daugelį metų varduvos parduotuvėje. jo žodžiai- saviems po 0.70 centų, o negrams po 1,20 lt.

 3. to deja deja parašė:

  „Rašant kaltinimą reikia žinoti,jod dviejų bausmių Lietuvos teisinėję praktikoje nėra.“ Gal galėtumėte išsamiau paaiškinti?

 4. jomajo parašė:

  Taigi,jeigu tokie dirbs ministrais,tai Lietuvoje dar ilgai nebus teisingumo,o Lietuva ilgai tunos krizes duobeje!

 5. Daiva Šideikiene, parašė:

  Jūs turbūt nerašiusi negalit, nesvarbu ,kad straipsnis visai ne apie Vyturio mokyklą,bet vistiek kas ant liežuvio tą ir keverzojat.Galėtum bent pataikyti į temą.

 6. deja deja parašė:

  Piktas rašytojas parašo piktą komentarą ir galvoja,kad teisus.Šiaip nuomonių įvairovė gerai tik,kad ji nebetepa į teisinius rėmus.Šioje vietoje gerai,kad yra įstatymai ir jų privalu laikytis visiems:kaltiems( gal būt )ir nekaltiems.Rašant kaltinimą reikia žinoti,jod dviejų bausmių Lietuvos teisinėję praktikoje nėra.

 7. Daiva Šideikienė parašė:

  Kokia čia TVARKA ir koks čia Teisingumas Mažeikiuose , jei Vyturio pradinės mokyklos direktorė R.Uščinienė teista už svetimo turto pasisavinimą ir už dokumento klastojimą toliau dirba įstaigos vadove? Pasirodo ,jog mūsų valdžios vyrai A.Tenys ir B.Kryžius yra bejėgiai prieš partijos ,,Tvarka ir Teisnigumas“ narę R.Uščinienę.
  Kaip turi jausti mokytojų bendruomenė , tėvai, kai mokymo ir ugdymo įstaigai vadovauja teista ponia R.Uščinienė iš partijos ,,Tvarka ir Teisingumas“?

 8. komentatoriams, bambekliams parašė:

  ko čia burnojat , džiaukitės, kad iš tokio užkampio atrinko žmogų į tokį didelį posta. Jau vien už tai ,kad pasiekė ,kad Mažeikiai nebebūtų donoru, reikia nulenkti galvą ir palaikyti savus , o ne ištisai vampsėti.Kas per mada ,kad nors kada pasidžiaugtų. Sėkmės Kęstučiui Bartkevičiui.

 9. Zinovas parašė:

  Varduva nubuksavo,kaip toks galetu buti ministru,jei savo verslo nesugeba susitvarkyti,tegul savo kiema pirma susitvarko.

 10. petras parašė:

  Toks jausmas kad Mazeikiai neturi seimo nario, o cai dar i ministrus, cirkas

 11. skeptikas parašė:

  Bartkevičiui tik pasvajoti, nes „tvarka ir teisingumas“ taip pat yra klanas. Šis klanas labai didelis, nešvarus ir pavojingas.

 12. tai parašė:

  kad būsimas ministras turi būt skaidrus kaip krištolas, o šitas jau supainiojo viešus ir privačius interesus…

 13. Vardas (privalomas) parašė:

  Uz kokius jau nuopelnus? Yra ir geresniu…

 14. o gal? parašė:

  Kas žino,gal ir turėsime šviežią ministrą iš Mažeikių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto