Tarp „Myliumuzika.lt“ kūrinių populiarėja D. Montvydo hitas

Tikėtina, kad netrukus Donato Montvydo dainos lietuviška versija – „Nenuleisk akių“ užims kur kas aukštesnę poziciją.Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Kovo pabaigoje pasirodė Donato Montvydo dainos, su kuria jis atstovaus Lietuvai „Eurovizijoje“, lietuviška versija – „Nenuleisk akių“. Jau tą pačią dieną ši daina papuolė į „Myliumuzika.lt“ klausomiausiųjų dešimtuką ir užkopė į septintąją jo vietą. Tikėtina, kad netrukus ji užims kur kas aukštesnę poziciją.

Jau trečiąjį šių metų mėnesį „Myliumuzika.lt“ sąrašo viršuje nepajudinamai laikosi grupės SEL daina „Aš žiūriu į tave, pasauli“, sukurta praėjusių metų pabaigoje. Iš klausomiausiųjų penketuko neiškrito ir Natalijos Bunkės žiemiška daina „Širdis ant balto sniego“, Džordanos Butkutės – „Tylios mintys“ bei Mino – „Netobulas angelas“.
Aukštą trečiąją vietą kovą pavyko užimti mėnesio pradžioje išleistai geriausia metų atlikėja M.A.M.A. apdovanojimuose pripažintos Jazzu ir jos scenos partnerio Leon Somov dainai „Sugalvok norą“. Ją sparčiai vejasi ir Soliario nauja daina „Stok“, sukurta nauju stiliumi su kompozitoriaus Mario Basanov pagalba.
Na, o dešimtojoje vietoje įsitaisė Rūtos Ščiogolevaitės daina „Your song“ iš kovo mėnesį jos išleisto albumo „Rūta. Tai – gyvenimas/ Just life“. Rūta prisipažino, kad būtent šią dainą ji parašė savo mylimajam Elvinui Dandeliui.
Į „Myliumuzika.lt“ dvidešimtuką kovo mėnesį pateko daugiau naujovių – net trys dainos dainuojamos duetu: Ievos Narkutės ir Ovidijaus Jucio daina „Vanduo“, Julijos Jačėnaitės ir Marijono Mikutavičiaus daina „Gera diena“ bei Justino Stočkaus  (iš grupės „Kas nupaišė žvaigždes“) ir Evos nauja daina „Kur bebūtum tu“.
Iš kovo mėnesį dienos šviesą išvydusių dainų į „Myliumuzika.lt“ dvidešimtuką papuolė Eglės Jakštytės daina „Apie tave“, grupės „MuseIQ“ su jos lyderiu Beissoul nauja daina „Bout you“ ir pavasariška „Biplan“ daina „Meilė“.

Populiariausios „Myliumuzika.lt“ 2012 metų kovo dainos:

1.    SEL – Aš žiūriu į tave, pasauli
2.    Natalija Bunkė – Širdis ant balto sniego
3.    Jazzu ir Leon Somov – Sugalvok norą (nauja)
4.    Džordana Butkutė – Tylios mintys
5.    Mino – Netobulas angelas
6.    Soliaris ir Mario Basanov – Stok (nauja)
7.    Donatas Montvydas – Nenuleisk akių (Eurovizija 2012, lietuviška versija) (nauja)
8.    „Pikaso“ – Aš kaip ir tu
9.    Mantas – Melagė
10.    Rūta Ščiogolevaitė – Your song (nauja)
11.    Ieva Narkutė ir Ovidijus Jucys – Vanduo
12.    Julija Jačėnaitė ir Marijonas Mikutavičius – Gera diena
13.    Agnietė – Pasaka
14.    „Pinup Girls“ – Cirkas
15.    Eglė Jakštytė – Apie tave (nauja)
16.    Lauris Reiniks – Aš bėgu
17.    „Kas nupaišė žvaigždes“ ir Eva – Kur bebūtum tu (nauja)
18.    „MuseIQ“ – Bout you (nauja)
19.    „Biplan“ – Meilė (nauja)
20.    Vudis ir „Dar“ – Home (Eurovizija 2012)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto