Tarp prezidentūroje pagerbtų laureatų – ir rajono mokyklos

Viekšnių gimnazijos delegacija – po apdovanojimų ceremonijos prie prezidentūros.
Nuotr. iš mokyklų archyvo

Lietuvos prezidentūroje pagerbtos Lietuvos mokyklų žaidynių nugalėtojos ir prizininkės. Tris taures į mūsų rajoną parvežė Viekšnių gimnazijos ir Pavasario pagrindinės mokyklos delegacijos.
Pasveikintos ir apdovanotos 27 šalies mokyklos.

Ketvirtadienį Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda pasveikino stipriausias 2018–2019 metų Lietuvos mokyklų žaidynių mokyklas, jų atstovus apdovanojo taurėmis ir kitais prizais, delegacijas sveikino Švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentė Daina Gudzinevičiūtė.

Pavasario pagrindinės mokyklos atstovai džiaugėsi išlaikę ilgametes tradicijas – iškovotos dvi taurės. Nuotr. iš mokyklų archyvo

Tarp 27 nominuotų mokyklų pažymėtos ir apdovanotos dvi iš mūsų rajono: gimnazijų ir vidurinių mokyklų antrosios grupės trečios vietos laimėtoja tapo Viekšnių gimnazija, Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla iškovojo trečią vietą progimnazijų ir pagrindinių mokyklų antroje grupėje bei antrą vietą gimnazijų, vidurinių, progimnazijų ir pagrindinių mokyklų pradinio ugdymo klasių grupėje.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto