Tarp SEB banko apdovanojo geriausių abiturientų – ir mažeikiškis

Šiemet SEB bankas apdovanojo 55 Lietuvos abiturientus, tarp jų – Elvinas Ribinskas (kairėje) iš Mažeikių Gabijos gimnazijos. SEB banko nuotrauka

Vienuoliktus metus iš eilės šalies SEB bankas apdovanojo abiturientus, geriausiai išlaikiusius valstybinius brandos egzaminus.
Šiemet SEB bankas apdovanojo 55 Lietuvos abiturientus, kurie aukščiausiais balais išlaikė bent keturis valstybinius brandos egzaminus. Tarp jų –  Elvinas Ribinskas iš Mažeikių Gabijos gimnazijos.

Įteikti prizai

SEB bankas, padedamas Nacionalinio egzaminų centro (NEC), kasmet atrenka ir apdovanoja šalies abiturientus, laikiusius ne mažiau kaip keturis valstybinius brandos egzaminus ir surinkusius aukščiausius jų įvertinimo balus. Geriausiems Lietuvos abiturientams įteikti SEB banko prizai: galimybė pasirinktą dieną tapti vieno iš SEB banko vadovų asistentu ir pamatyti, kaip atrodo vadovo darbo diena, taip pat dovanų kuponai, tapus studentais suteikiantys galimybę nemokamai gauti tarptautinį studento pažymėjimą – mokėjimo kortelę „SEB ISIC MasterCard“.
„Aukščiausi egzaminų balai, kuriuos jūs gavote, yra įvertinimas už jūsų įdėtą sunkų darbą ir nuolatines pastangas. Tuo pačiu tai ir įpareigojimas judėti tolyn ne mažesniu greičiu, ieškoti savo karjeros kelio ir siekti jums svarbių profesinių tikslų“, – sveikindamas geriausius abiturientus sakė SEB banko Personalo departamento direktorius Martynas Keršanskas.
Apdovanojimai šiemet skirti 19 Vilniaus ir 11 Klaipėdos abiturientų, geriausiai išlaikiusių brandos egzaminus.
Aukščiausiais balais egzaminus išlaikė ir SEB apdovanojimus taip pat gavo po 5 abiturientus iš Kauno ir Šiaulių, po du – iš Alytaus, Kėdainių ir Marijampolės rajonų. Po vieną geriausią moksleivį apdovanota iš Druskininkų, Ignalinos, Kretingos, Mažeikių, Panevėžio, Šalčininkų, Šilutės, Utenos ir Varėnos rajonų.

Daugelis studijuos Lietuvoje

SEB banko atliktos geriausių Lietuvos abiturientų apklausos duomenimis, dauguma iš apklaustų geriausių šalies moksleivių mokslus toliau tęs Lietuvoje. 68 proc. apklaustų abiturientų jau pasirinko studijas Lietuvos aukštosiose mokyklose, 74 proc. iš jų ketina studijuoti Vilniaus universitete.
Populiariausia specialybė tarp apklaustų abiturientų – medicina ir programų sistemos.
Tarp užsienyje ketinančių studijuoti geriausių šalies moksleivių jau kelintus metus iš eilės populiariausi yra Jungtinės Karalystės universitetai.
Penki apklausti abiturientai ketina studijuoti Škotijos universitetuose,  trys – Anglijos. Dar trys iš apklaustųjų abiturientų ketina studijuoti kitų Europos šalių universitetuose.
NEC duomenimis, šiemet egzaminus laikė 33,7 tūkst. moksleivių. Bent vieną 100 balų įvertinimą yra gavę 1405 mokiniai.
Daugiausia aukščiausių 100 balų įvertinimų, skaičiuojant nuo egzaminą laikiusiųjų skaičiaus, mokiniai gavo už informacinių technologijų, užsienio kalbos (rusų) ir užsienio kalbos (anglų) valstybinius brandos egzaminus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto