Tarp Valdovų rūmuose pagerbtų „šimtukininkų“ – ir mažeikiškis

Elviną Ribinską (centre) pasveikino Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius bei Švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė. LR vyriausybės nuotrauka

Antradienį Valdovų rūmuose pagerbti tris ir daugiau šimtukų valstybinių brandos egzaminų metu surinkę abiturientai. Tarp jų – ir Gabijos gimnaziją baigęs Elvinas Ribinskas.

Sėkmingiausiai brandos ir profesinio mokymo kvalifikacijos egzaminus išlaikiusius Lietuvos abiturientus, jų mokytojus ir artimuosius iš įvairių Lietuvos miestų ir miestelių pasveikino Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius bei Švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė.
Ceremonijos metu pagerbti 93 abiturientai, kurie tris ar daugiau valstybinių brandos egzaminų išlaikė surinkdami maksimalų balų kiekį.
Mažeikiškis Elvinas aukščiausius įvertinimus gavo iš fizikos, matematikos, informacinių technologijų ir anglų kalbos valstybinių brandos egzaminų.
Tris ir daugiau šimtukų laikydami brandos egzaminus šiemet gavo 41 bendrojo lavinimo mokyklos abiturientas iš dvidešimties savivaldybių.
2016 metais brandos egzaminų sesijos metu 100 balų iš viso įvertinti 1863 abiturientai. Po penkis šimtukus gavo trys mokiniai, po keturis – trylika, po tris – septyniasdešimt septyni, po du – du šimtai penkiasdešimt trys, po vieną – tūkstantis penkiasdešimt devyni mokiniai.

2 Atsakymai į “Tarp Valdovų rūmuose pagerbtų „šimtukininkų“ – ir mažeikiškis”

  1. Lina parašė:

    Šaunuolis Elvis!

  2. julija parašė:

    saunuolis sekmes ir ateityje

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto