Tarptautinėje konferencijoje – apie panašumus ir skirtumus

Į „Ventos“ progimnaziją užbaigti projekto atvyko penkių šalių delegacijos. Birutė STEPONAVIČIENĖS nuotr.

[nggallery id=850 template=caption]Mažeikių „Ventos“ progimnazijos bendruomenė drauge su mokyklomis partnerėmis iš penkių šalių dvejus metus vykdė tarptautinį projektą. Šią savaitę projektas pasiekė finišo tiesiąją, o į baigiamąjį renginį apibendrinti rezultatų, dar kartą pabendrauti su bendraminčiais, bendraamžiais, kolegomis į Mažeikius atvyko visų mokyklų partnerių mokytojų ir mokinių delegacijos.

Vyko tarptautinė konferencija

Tarptautiniame projekte ventiškiai dalyvavo drauge su partnerėmis – mokyklomis iš Graikijos, Italijos, Portugalijos, Rumunijos bei Ispanijos.
Mokinių ir pedagogų komunikacija, kalbos, tarpkultūrinis bendradarbiavimas, kultūra, žinios – tai žodžiai, nusakantys pagrindinius projekto tikslus.
Ir nors visą šią savaitę atvykus svečių delegacijoms „Ventos“ progimnazijoje netrūko šurmulio, veiksmo bei įdomybių, vis tik pagrindiniu projekto pabaigtuvių akcentu tapo trečiadienį vykusi tarptautinė konferencija tema „Mokykla praeityje ir šiandien: geriausia Europinė patirtis“.

Konferenciją vadina unikalia

Progimnazijos direktorė Ramunė Badaukienė sakė, jog konferencija tarptautine tapo anglų kalbos mokytojos Linos Čepauskienės pastangų ir triūso dėka. Mokyklos vadovė negailėjo gerų žodžių visai mokyklos bendruomenei, prisidėjusiai prie dvejus metus trukusio projekto įgyvendinimo.
„Neapsiriksiu pasakiusi, kad ši konferencija buvo unikali ir tuo, kad joje savo mintimis apie praeities, dabarties ir ateities mokyklą dalijosi ne tik buvę mūsų mokiniai, tėveliai, bet ir buvę mūsų mokiniai, kurie dabar – progimnazijos mokytojai. Tokių šiemet yra 6, o kitąmet bus 8“, – kalbėjo R. Badaukienė.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto