Tarsis dėl biudžetinių įstaigų darbuotojų apmokėjimo

Algimanta Pabedinskienė. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Šiandien socialinės apsaugos ir darbo ministrė susitinka su švietimo profsąjungų atstovais. Bus tariamasi, kaip suvienodinti biudžetinių įstaigų darbuotojų apmokėjimo sistemą.

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija informavo, kad socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė liepos 26 d. stabdo savo atostogas ir rengia susitikimą su penkių švietimo profesinių sąjungų atstovais.
Susitikime bus aptariami švietimo darbuotojų atstovų iškelti klausimai dėl siūlymų suvienodinti biudžetinių įstaigų darbuotojų apmokėjimo sistemą, kuri, pasak jų, neatitinka mokytojų darbo specifikos.
„Skubiai noriu susitikti su švietimo darbuotojų profesinėmis sąjungomis ir aptarti susidariusią padėtį. Sėsime prie bendro stalo ir ieškosime sprendimo“, – teigė socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė.
Kaip primena Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, valstybės ir savivaldybių įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo įstatymo pakeitimai buvo parengti vykdant Konstitucinio Teismo nutarimą, kuriame nurodoma, kad esminės asmenų, gaunančių atlyginimą iš valstybės (savivaldybių) biudžeto lėšų, darbo apmokėjimo sąlygos, lemiančios jų darbo užmokestį, turi būti nustatytos įstatymu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto