Tarybos darbotvarkėje – biudžetas ir kiti klausimai

Nuotr. iš Savivaldybės administracijos archyvo

Šiandien, sausio 24 d., nuo 10 val. vyks Savivaldybės tarybos posėdis. Į jo darbotvarkę įtraukti 23 klausimai, tarp jų – informacija apie pramonės parko perspektyvas.

Savivaldybės taryba turėtų patvirtinti šių metų savivaldybės biudžetą, jis detaliai apsvarstytas Tarybos komitetų posėdžiuose.

Tarp sprendimų, kuriuos turėtų priimti Tarybos nariai, – I ketvirčio Tarybos darbo planas, Savivaldybės garbės ženklo „Už nuopelnus Mažeikių kraštui“ suteikimas, premijų už pernai pasiektus aukštus rezultatus sporto srityje gavėjų sąrašo patvirtinimas, o taip pat su švietimu, aplinkosauga, žemės ūkiu, savivaldybės turtu, teritorijų planavimu ir kitomis sritimis susiję klausimai.

Tiesioginę transliaciją žiūrėkite Savivaldybės interneto svetainėje www.mazeikiai.lt paspaudę nuorodą http://195.182.85.135/videov3/

6 Atsakymai į “Tarybos darbotvarkėje – biudžetas ir kiti klausimai”

 1. Mažeikiškiai netylėkite dėl korupcijos, nepotizmo parašė:

  Kyšininkavimu nuteisti Mažeikių miesto valstybės tarnautojai ,politikai buvo skirtingų, konkuruojančių idėjomis socialdemokratų ir koncervatorių partijų.Tai reiškia,kad mažame miestelyje dėl kyšių galima paminti bet kokius principus, nepaisant ,kad yra finansų, kontrolės ,audito ir kitų kontroliuojančių tarnybų. Žmonės, supraskite ,dėl korupcijos nukenčiate jūs, jūsų vaikai, tėvai ir seneliai. Prarandami pinigai į biudžetus ,nukenčia švietimo, kultūros, sveikatos ir kitos viešosios paslaugos. Apie jums žinomas, įtariamas korupcijas praneškite STT. Kodėl tiek daug Mažeikiuose kandidatų į merus, jei merai skundžiasi, kad jų atlyginimai maži?

 2. paprastas žmuogus parašė:

  parazitai ir šūdo malūnai.algas gauna,tačiau nieko gero nepadaro.gatvių šlavėja N kartų padoresnė už tas utėles.

  1. Geras! parašė:

   Nepatariu orientuotis į partijas balsuojant,gal geriau rinktis jau žinomą žmogų.Ir nepatariu apie visus galvoti blogai.Va,už “ konservatorius profesionalus“ tikrai nebalsuosiu.Nebalsuosiu ir už verslininkus,nes manau,kad jie stengsis dėl savo verslo.

   1. geram parašė:

    O kas tie „gerieji ir teisingieji“, už kuriuos Jus ruošiatės balsuoti?

 3. kodėl parašė:

  Kodėl posėdyje dalyvauja ir pasisako kyšininkai?

  1. Todėl, parašė:

   nes verslininkų kitokių vargu ar būna.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto