Tarybos narė apskundė konkurso rezultatus

Daiva Šideikienė mano, kad konkursą laimėjęs pretendentas neatitiko keliamų reikalavimų. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Praėjusią savaitę vykusį konkursą Mažeikių muziejaus direktoriaus vietai užimti iš keturių pretendentų laimėjo Vaidotas Balzeris. Tarybos narė Daiva Šideikienė konkurso rezultatus apskundė Valstybės tarnautojų departamentui ir  Savivaldybės administracijos direktoriui Broniui Kryžiui.

Prašo panaikinti sprendimą

B. Kryžiaus D. Šideikienė  prašo panaikinti  pretendentų atrankos komisijos sprendimą.
Tarybos narės teigimu, konkursą laimėjęs V.  Balzeris neatitinka vieno iš nurodytų reikalavimų – neturi ne mažiau kaip trejų metų vadovavimo asmenų grupei (grupėms) patirties.
Be to, ji atkreipė dėmesį, kad konkursantams Mažeikių muziejaus direktoriaus vietai užimti buvo surengtas tik pokalbis, nebuvo testo nei raštu, nei žodžiu, konkurso reikalavimuose nebuvo numatytas užsienio kalbos mokėjimas.

Aiškinasi juristas

B. Kryžius ištirti skundą ir atsakyti Tarybos narei pavedė Savivaldybės Juridinio ir personalo administravimo skyriaus vedėjui Michailui Norbutui.
 „Santarvei“ jis sakė, kad tyrimas neturėtų užtrukti. Juristo teigimu, D. Šideikienė neturėjo teisės skųsti šio konkurso. Apskųsti konkurso rezultatus galėję tik jo dalyviai, bet nė vienas iš jų nepasinaudojo tokia teise.
M. Norbutas patikino, kad konkurso nugalėtojas reikalingą vadovavimo patirtį yra įgijęs dirbdamas (vadybininku – V. S.) Mažeikių kultūros centre. Esą jei nebūtų atitikęs reikalavimų, tai jam iš viso nebūtų suteikta teisė dalyvauti šiame konkurse.
Plačiau apie konkurso ypatumus skaitykite „Santarvės“ laikraštyje.

2 Atsakymai į “Tarybos narė apskundė konkurso rezultatus”

  1. Algirdas P. parašė:

    normalioje teisinėje visuomenėje vadovavimo patirtis suprantama, kaip tam tikros įstaigos veiklos organizavimas, tvarkymas ir buvimas atsakingu už jos veiklą ir rezultatus. O kolchozų ir komunistų santvarkos palikuonims tai suprantama, kaip bulviakasio ar baliuškos organizavimas. Patirtis“ vadovauti asmenų grupei“ verta pasaulinės premijos kvailiausio įstatymų interpretavimo konkurse.

  2. vienykimės parašė:

    konkursai savivaldybėje yra „vardiniai+partiniai“, o sąlygos pritaikytos būsimam nugalėtojui. Muziejaus direktoriaus „konkursas“ buvo pritaikytas konkrečiam partijos bičiuliu V.B. Jau šiandien aišku, kas laimės Šerkšnėnų KC ir Renavo sodybos direktoriaus konkursus (S.M. ir D.M.) Valdininkai apsimeta durneliais arba tokie yra. Juristas Norbutas ir pats žino, kaip laimėjo „konkursą“, tereikėjo papildyt socdemų gretas. Tarybos narė Daiva Šideikienė stoja į kovą prieš supuvusią komunistinę sistemą, bet į tai turi ryžtingai reaguoti žiniasklaida, STT, prokuratūra ir patys mažeikiškiai. Ar dar ilgai tylėsime?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto