Tarybos narei pareikšti įtarimai

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) atlieka ikiteisminius tyrimus dėl galimo savivaldybių tarybos narių piktnaudžiavimo 2019–2023 m. kadencijos laikotarpiu panaudojant lėšas, skiriamas jų, kaip tarybos narių, veiklos išlaidoms apmokėti. Šiuo metu pareikšti įtarimai dviejų rajonų savivaldybių tarybų nariams, tarp jų – ir Mažeikių rajono savivaldybės tarybos narei Linai Rimkienei.

STT informavo, kad Mažeikių rajono savivaldybės tarybos narė Lina Rimkienė pateikė galimai tikrovės neatitinkančius pirminius apskaitos dokumentus už automobilio remonto ir priežiūros paslaugas, interneto paslaugas užsienyje ir kuro išlaidas, nesusijusias su tarybos narės veikla.

STT pranešė, kad Mažeikių rajono savivaldybei L. Rimkienė galimai padarė didesnę nei 8 tūkst. eurų turtinę žalą, jai pareikšti įtarimai dėl piktnaudžiavimo ir sukčiavimo.

Šiuo metu STT atliekami ikiteisminiai tyrimai dėl 25 savivaldybių tarybos narių išmokų naudojimo, tarp jų – ir Mažeikių rajono savivaldybės.

Generalinės prokuratūros, Vilniaus, Klaipėdos, Panevėžio ir Šiaulių apygardų prokuratūrų Viešojo intereso gynimo skyrių prokurorai šiuo metu atlieka viešojo intereso gynimo tyrimus dėl lėšų grąžinimo į 21 šalies savivaldybės biudžetus, tarp jų – ir į Mažeikių rajono savivaldybės biudžetą.

20 Atsakymų į “Tarybos narei pareikšti įtarimai”

 1. Mazeikiete parašė:

  Sita visa Tapino akcija “Skaidrinam” skirta tam, kad nukreiptu visuomenes demesi nuo Lietuvos valdzios saikos vagiamu milijonu. Kodel niekas nieko nekalba apie “Ignicio” afera, kur 160 milijonu buvo pavogta, apie issvaistytus milijonus ant stadiono Vilniuje, apie visas kitas aferas?
  As neteisinu savivaldybiu klerku, kurie voge tukstancius euru, bet geriau tegu pasidomi tais, kurie vagia milijonus.

  1. Mazeikietei parašė:

   O kaip manot, kiek šimtų milijonų susidaro, kai kas kelintas savivaldos klerkas pavagia po keliolika tūkstančių? Tų klerkų kiekvienoje savivaldybėje dešimtys, o savivaldybių Lietuvoje 60.

 2. Nuomone parašė:

  Vienitele ponia kuri kovojo už varguolius, nesakau gal ir paeme viena kt. EUR sau , bet ji kovojo už tvarka mieste, kas mete išukį SAURIDAI, korumpuotai mokyklos direktoriai, ir n… darbų, del kvailų varguolių sprendimų Mažeikius jau pralenkė N. Akmene, Mažeikiečiai važiuoja i N. Akmens sporto komplekso baseiną, Mažeikių ereliai žaidžia neaiśkų kur, šaligatviai ne trinkelemis grindžiami o asfaltu, nu ir n… nesamonių, neimanoma suprasti žmoniu kvailu sprendimų, pvz. Vilnius, Klaipeda, Panvežys, ir t.t., ir protingi sprendimsi pvz. Kaunas, N. Akmene, Druskininkai, Širvntai…..
  Mano asmenine nuomone ji turejo buti mere pirma protinga, antra kreatvi, trecia graži, tai buvo mano manymu Mažeikių išigelbejimas, o dabar Mažeikių likimas Vilniaus stadiono !!!

  1. santarve, nori žurnalistinio tyrimo ? parašė:

   kodėl nuo Mažeikių eglės raketos ir kaminų laikų 2020 m. ,kuri buvo viena brangiausiai puoštų Lietuvoje, visada Kalėdų mugės teritoriją ir pagrindinę miesto eglę, puošia UAB „Švenčių studija“, kodėl už kabančius vazonus, reklaminį skelbimą Myliu kt. kičus Mažeikiuose reikia mokėti dešimtimis tūkstančių. Ar pajėgsite?

  2. Vpavardė parašė:

   Esi važiaves plonom padangom per trinkeles? Matosi, kad neišmanai apie dviračius visai. Ši ponia vienintelė rūpinosi Mažeikiais, ne taip kaip bebrai asfaltą į pelkę dedami su šiupele priplpdami gatves lopė ir pinigus nurašinėjo.

  3. Nuomonei parašė:

   Kokias nesąmones čia paistote?

   1. Anonimas parašė:

    Mažeikiai su savo politikais yra nesamone, ar mažeikiu ereliai ar velniai žino kaip jie ten vadina žaidžia Mažeikių miesto arenoje ??? o stebuklas ne !!!! Ar mažeikiai turi normalu baseiną ???? o stebuklas ne (dalis swif renkasi, tačiau dalis važiuoja i N. Akmene, nes pigiau) !!! Ir tai ne nesamones n… straipsnių kaip L. Rimkiene kovojo su saurida !!! Kur tos nesamones, ką Mažeikiai turi gražaus ir perspektyvaus ??? O stebuklas nieko !!!!

    1. Aninimui parašė:

     Eilinė sukčiuvienė ta jūsų garbinama susireikšminusi poniutė.
     Beje, apie kovą su Saurida – žmonėms tai baigėsi tūkstantinėmis skolomis. Nes pasibaigus eiliniams rinkimams,kur ši poniutė pretendavo į merus, jos sukurstyti ir ją kaip teisininke pasitikėję žmonės, buvo palikti likimo valiai.

 3. Anonimas parašė:

  Veržėsi į valdžią tiek metų , o prisišiko per kelias dienas!

  1. Nesakysiu parašė:

   Matyt kažkam trugdo, reikia laisvos vietos.

  2. Anonimas parašė:

   Na, turbūt tą patį darė visą laiką, tik pagavo dabar.

 4. Vaje parašė:

  O tai Rimkienė vis taryboje sėdi? Po to, kai ją konservai iš savo partijos išmėžė, ar neturėjo ponia užleist savo vietos taryboje?

 5. rimkienei parašė:

  Mokinkis iš „kolegos“ žiulpos.jei jau vagi,tai dalinkis ir su sėbrais.godumas ne vieną pražudė.

 6. Vo tep parašė:

  Pagaliau, akivaizdziai voge, tikiuosi gaus ko nusipelne.

  1. Ačiū STT,p.Tapinui parašė:

   Dėl tokių įvykių ,korupcijos nukenčiate jūs ,jūsų vaikai ir tėvai per medicinos,švietimo,socialines ir kt.paslaugas.Būkime būdrūs.Po kiek kabantys gėlių vazonai,kičai ir kt.pigenos?

 7. Piatras parašė:

  O kur didysis patriota Trakinis?

 8. santarve,kas antras tarybos narys parašė:

  koks interesas nepranešti?

  1. Anonimas parašė:

   Kažkokia madam iš Marijampolės, jei neklystu.

 9. Jo parašė:

  Visus savivald.storašiknius reikėtu pajudinti,ne tiek aferų paaiškėtų

  1. praeivis parašė:

   Jie visi ten apsišikę,tačiau turi vienas ant kito kompromato.Greičiau trauks vienas kitą už ausų,kad patys neatsidurtų pamazgų duobėje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto