Tarybos posėdis: opozicija akivaizdžiai „suminkštėjo“

Trims Mažeikių rajono savivaldybės tarybos komitetams vadovaus socialdemokratai.
Trečiadienį vykusiame neeiliniame Tarybos posėdyje patvirtinta komitetų sudėtis, deleguoti politikai į Lietuvos savivaldybių asociacijos suvažiavimą bei į Telšių regiono plėtros tarybą.

GINČŲ NEBUVO
Pristatydamas keturių Tarybos komitetų sudėtį, meras Vilhelmas Džiugelis teigė, jog šiuo klausimu jokių ginčų neturėtų būti – visų politikų pageidavimai dėl darbo komitetuose buvo patenkinti.
Daugiausia Tarybos narių susitelkė Ekonomikos, finansų ir vietinio ūkio komitete – čia dirbs net 9 politikai. Komiteto pirmininku, kaip ir praėjusią kadenciją, išrinktas socialdemokratas Gintautas Šmaižys. Jo pavaduotoju tapo partijos „Tvarka ir teisingumas“ atstovas Saulius Šiurys.
Sveikatos priežiūros ir socialinių reikalų komiteto darbe dalyvaus 7 Tarybos nariai. Pirmininkė – socialdemokratė Irena Macijauskienė.
Švietimo, kultūros ir sporto komiteto nariams balsuojant gali kilti problemų, nes komitetą sudaro lyginis politikų skaičius – 6. Komiteto pirmininkės pareigos patikėtos konservatorei Liudvikai Daliutai Domarkienei.
Mažiausiai Tarybos narių panoro užsirašyti į Kaimo reikalų ir gamtos apsaugos komitetą. Taryba patvirtino, kad jį sudarys 5 politikai. Šiam komitetui vadovaus socialdemokratas Antanas Tenys.
NEATSIŽVELGTA
Į VERSLININKŲ
PAGEIDAVIMĄ

Valdančiosios koalicijos sutelktis prieš opozicijos lyderį, partijos „Tvarka ir teisingumas“ narį Kęstutį Bartkevičių buvo akivaizdžiai pademonstruota renkant delegatus į Telšių regiono plėtros tarybą.
Prieš pradedant siūlyti politikų kandidatūras, V. Džiugelis perskaitė Mažeikių verslininkų asociacijos prezidento Dariaus Seiliaus kreipimąsi į Tarybos narius.
Pageidauta, kad į Telšių regiono plėtros tarybą būtų deleguotas Verslininkų asociacijos garbės prezidentas K. Bartkevičius. Šio politiko kandidatūrą pasiūlė ir opozicija.
Taryba nepritarė šiems pageidavimams ir į Telšių regiono plėtros tarybą išrinko socialdemokratą Vytautą Mažeikį bei Naujosios sąjungos narį Viktorą Bugnevičių.
S. Šiurys nusistebėjo, kad po rinkimų bendradarbiauti su Mažeikių rajono verslininkais žadėjusi valdančioji koalicija dabar demonstratyviai nuo jų nusigręžė.
Beje, pats opozicijos lyderis K. Bartkevičius, kaip ir dar trys partijos „Tvarka ir teisingumas“ atstovai, Tarybos posėdyje nedalyvavo. Apie „kietą“, ryžtingą bei darbingą opoziciją daug kalbėjusiam politikui svarbesnis buvo parodos „Resta“ atidarymas Vilniuje nei atstovavimas rinkėjų interesams.
Taryba nusprendė, kad į Lietuvos savivaldybių asociacijos suvažiavimą vyks V. Džiugelis, I. Macijauskienė bei K. Bartkevičius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto