Tarybos šimtadienis. Kaip vertinate politikų darbą?

Šią savaitę Mažeikių savivaldybės vadovybė minės 100 dienų darbo „jubiliejų“. Prieš rinkimus ir jau išrinkti valdžios atstovai žadėjo daug: tvarkyti ir gražinti miestą, išsaugoti kaimo mokyklas ir kultūros objektus, kovoti su korupcija, įsiklausyti į žmonų nuomones.
Mažeikiškių teiravomės, kaip jie vertina 100 dienų Savivaldybės Tarybos darbą.

Inga GROŠOVA, pardavėja:

– Tarybos darbą vertinu labiau teigiamai nei neigiamai. Permainos vyksta, o toliau – bus matyt. Aišku, miestas tvarkomas, džiaugiuosi, kad remontuojamos mokyklos, bet nemanau, kad mieste mažėja korupcijos.
Vis dėlto Tarybos darbą dar kol kas sunku vertinti, nes jie neilgai tedirba.


Genė JOVAIŠIENĖ,
draudimo bendrovės
darbuotoja:

– Tarybos darbą sunku įvertinti. Aišku, mieste matomi pokyčiai, pavyzdžiui, Žemaitijos gatvė, kurioje gyvenu, dabar gražiai sutvarkyta. Ir senamiestis tvarkomas.
Kitose srityse didelių pokyčių nepastebiu, o ir informacijos apie tuos pokyčius ir Savivaldybės darbą trūksta.


Nilius (nenorėjo skelbti
pavardės), sargas:

– Savivaldybės darbas buvo labai prastas. Politikai daug žada, bet mažai daro, o žmonėms – kuo toliau, tuo sunkiau.
Pats gyvenu senamiestyje ir, nors žmonės šneka, nematau, kad jis gražėtų. Aišku, ne viskas taip prastai – džiaugiuosi, kad tvarkomos miesto ir kaimo mokyklos, mažėja korupcija nelegalaus darbo srityje.


Edmundas RIAUKA,
statybininkas:

– Manau, kad Savivaldybės darbą dar per anksti vertinti, šiuo metu jis yra patenkinamas. Vis dar pasigendu aktyvumo iš miesto mero, bet ateityje jis turėtų pasitaisyt, gal čia kaltas tas lėtas žemaitiškas būdas…
Reikėtų skirti daugiau dėmesio kaimui, pavyzdžiui, mano giminaitė, dirbanti kaimo mokykloje, dabar nežinioje dėl ateities, o ir šiaip daugelis dalykų Mažeikiuose „stringa“.


Albina DULINSKIENĖ,
pensininkė:

– Darbą vertinu gana teigiamai. Miestas akivaizdžiai gražėja – tvarkomas senamiestis, Laisvės gatvė, tačiau gaila uždarinėjamų kaimo mokyklų, stringančių darbų mieste.
Pati labai nesidomiu Savivaldybės darbu, taip pat dar anksti vienareikšmiškai įvertinti politikus. Ateitis viską parodys.


Vygandas LIAUKSMINAS,
operatorius:

– Valdžios darbą šiuo metu vertinu teigiamai, nors politika nelabai domiuosi. Gyvenu Žemaitijos gatvėje, kurioje matomi tikrai teigiami pokyčiai. Ir ne tik mieste, pavyzdžiui, dabar ir mano gimtasis kaimas tvarkomas – vedama kanalizacija, prižiūrima aplinka.
Pernelyg nesijaudinu, kad rekonstrukcijos darbai mieste stringa, nes ir stringant jiems matoma kažkokia pažanga.
Rytis SAVICKIS
Sigito STRAZDAUSKO nuotraukos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto