Tarybos sudaryta komisija aiškinsis etikos sargų veiksmus

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Buvusi Sodų pagrindinės mokyklos direktorė Birutė Liutkuvienė ne tik Savivaldybės merui Antanui Teniui, bet ir Seimo kontrolieriaus įstaigai, komitetams apskundė Mažeikių rajono Savivaldybės tarybos Etikos komisiją.  
Mažeikiškė komisijai įteikė net kelis prašymus ištirti  Tarybos narės Linos Rimkienės  galimą Lietuvos Respublikos konstitucijos, Valstybės politiko elgesio kodekso ir kitų teisės aktų reikalavimų pažeidimą.  

Savivaldybė dėl buvusios švietimo įstaigos vadovės prašymo kreipėsi į Vyriausiąją tarnybinę etikos komisiją, iš kur sulaukė atsakymo, kad, skundžiant Etikos komisijos veiksmus, tik savivaldybės taryba gali nagrinėti komisijos darbą.
Penktadienį vykusiame Tarybos posėdyje buvo sudaryta laikinoji komisija B. Liutkuvienės skundui dėl Etikos komisijos veiksmų (neveikimo) nagrinėti. Joje dirbs visų partijų ir visuomeninio judėjimo komiteto „Kitaip“ atstovai.
Komisijai vadovaus socialdemokratų frakcijos narys Viktoras Bugnevičius.

Plačiau skaitykite laikraštyje.

5 Atsakymai į “Tarybos sudaryta komisija aiškinsis etikos sargų veiksmus”

 1. Mažeikiškis parašė:

  Net koktu darosi skaitant L. Rimkienės komentarus.Užsiimkit geriau labdaringa veikla,spreskit rimtas problemas,o ne pletkų lygyje per soc tinklus.

 2. Ką? parašė:

  Ką jus ponia, antikorupcijos komisijos pirmininke L.RIMKIENE?

 3. Ektrasensas parašė:

  Pandoros skrynia plačiai atsidarė ir tai tik pradžia.

 4. parašė:

  Liutkuvienė tarybos narės L.Rimkienės galimus pažeidimus turi teisę skųsti VTEK, nes Kaktys šioje vietoje yra lygus 0 . Jeigu ir meras truputį į visa tai žiūrėtų kitaip , absoliučiai , yra nereiklaingos jokios darbo grupės ar komisjos tirti Etikos komisijos darbą. Nu kam ta komisija , jei už visą savivaldybės tarybos komisijų ir komitetų darbą yra atsakingas meras . Jau šiame posėdyje meras turėjo žinoti ir Tarybos nariams pateikti informaciją ,kodėl Etikos komijsijos pirmininkas S.Kaktys nesušaukė komisijos posėdžio ir nebuvo svarstomas gautas skundas iš Liutkuvienės. Gėda,kai asmenys sėdi po 20 ir daugiau metų Taryboje ir nesugeba be komisijų pagalbos spręsti tokius paprastus klausimus. Jeigu Etikos komisijos pirmininkas S.Kaktys nesilaiko Etikos komijos darbo reglamento , tokį pirmininką reikia pašalinti ir taškas . Taryba išsirinks kitą pirmininką ,kuris laikysis nustatytos tvarkos dėl skundų nagrinėjimo .

 5. Vardas (privalomas) parašė:

  juokas per ašaras…..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto