Tauragėje – „Auksinių feniksų“ apdovanojimai

Nuotrauka iš Lietuvos kultūros centrų asociacijos

Penktadienį  Tauragės kultūros centre iškilmingos ceremonijos metu bus įteikti didžiausios šalies kultūrinės bendruomenės – Lietuvos kultūros centrų asociacijos – apdovanojimai „Auksinis feniksas“. Šio apdovanojimo tikslas – pagerbti fizinius ar juridinius asmenis, labiausiai nusipelniusius šalies kultūros kūrimui, plėtrai, perdavimui, saugojimui bei kultūros centrų sistemos vystymui, tobulinimui ir viešinimui.

Penkios nominacijos

„Auksiniai feniksai“ bus teikiami šiose kategorijose: „Geriausiam metų kultūros centro vadovui“; „Geriausiam metų kultūros ir meno kūrėjui“; „Geriausiam metų kultūros centro partneriui“; „Metų kultūros mecenatui ar rėmėjui“ ir „Metų kultūros politikui“.
„Auksiniam feniksui“ pristatyti ir į penkias garbingas nominacijas pretenduoja daugiau nei 50 pretendentų, tarp kurių – rajonų merai, Seimo nariai, pramonės, verslo ir visuomeninės organizacijos, žurnalistai, vadybininkai, meno kolektyvų vadovai, kultūros ir meno kūrėjai.

Teikiami ketvirtą kartą

Apdovanojimų įteikimo ceremonijoje dalyvaus ir nominacijas laureatams įteiks Seimo Švietimo, mokslo ir kultūros komiteto pirmininkas Raimundas Paliukas, Seimo narys Darius Petrošius, kultūros viceministras Arnas Neverauskas ir kiti žinomi šalies politikos ir kultūros atstovai. Jau gražia tradicija tampančią šventę vainikuos šviesos, ugnies ir pirotechnikos reginys „Apokalipsė“.
Apdovanojimai „Auksinis feniksas“ šiemet teikiami ketvirtą kartą. Ceremonija vyks penktadienį,
16 val., Tauragės kultūros centre.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto