„Tavo pastogė“ liko be valdybos

Nuotrauka yra redakcijos archyvo

„Santarvė“ jau rašė, kad iš UAB „Tavo pastogė“ pasitraukė du jos valdybos nariai. Po kurio laiko sprendimą atsistatydinti priėmė ir valdybos pirmininkas Saulius Šiurys.
Valdybą iš trijų narių ketveriems metams renka visuotinis akcininkų susirinkimas. Iš „Tavo pastogės“ neištvėrusi visos kadencijos pasitraukė jau antra valdyba. Anksčiau dirbusi valdyba atsistatydino 2011 metų rudenį, kilus Naftininkų gatvės 30-ojo namo gyventojų nepasitenkinimui bendrovės administracijos darbu.

Plačiau apie tai skaitykite laikraštyje.

13 Atsakymų į “„Tavo pastogė“ liko be valdybos”

 1. ??? parašė:

  …o kodėl savivaldybėje ar dar kokioje tai valstybinėje įmonėje giminių giminės gali dirbti,ir visi esate ramūs,nerėkaujat,o UAB“Tavo pastogė“ žmona negali dirbti,o nuo kada žmona-giminė?Net buvę VMI darbuotojai ir tie priskiriami giminėms,juokas ima iš jūsų komentarų :)

 2. gyventoja parašė:

  o tai, kad direktorius įdarbino žmoną, nėra asmeninių ir privačių interesų supainiojimas?

 3. AS parašė:

  UAB Tavo pastogėj jau kokius metus kasoje matom sėdinčia p. Naujoko žmoną, du ar tris darbuotojus yra „parsivedęs“ iš mokesčių inspekcijos – VISI DIRBA BE KONKURSO, o algos nors ir rodomos viesai, bet, kai vienam mokamas 1000 Lt. o kitam 4000 Lt., vidurkis gaunasi 2500 Lt. Gražiai mulkina ir tiek, o kur dar mokama transporto nuoma, nuo kurios net ir mokesciu moket maziau reikia nei nuo atlyginimo. Ir kas įdomiausia, kad darbo metu rasti UAB Tavo pastogė darbuotojus darbo vietoje yra misija neįmanoma, telefonu neatsiliepia. KAM JI IŠ VISO REIKALINGA?

 4. sarcasm parašė:

  _Išvis 2014-11-12 18:27
  kam ta pastogė su Naujoko giminėmis reikalinga? Tik malasi po kojomis ir trukdo žmonėms patogiai gyventi. Dėl jos žmonės dabar turi vaikščioti apmokėti dvigubas sąskaitas. Puikiai su viskuo susitvarkytų ir Stonkaus kontora._

  jo, ir aš sakau – Stonkus, niekas kitas, reik imti pavyzdį iš Sauridos. dėl sąskaitų tai protelio žmonėm neknisk, tamsta, aš dar gerai atsimenu kad pirma iš Stonkaus sąskaitą be administravimo gavau, tik paskiau jau pastoginė parėjo, taip kad puikiai aišku kas čia tuos bajerius pirmas pradėjo. o Stonkeliaus svajonė gerai žinoma – tapt monopolistu kad galėtų savo kainas ir sąlygas diktuoti, prie ko tai priveda jau matėm, kai Saurida kainas už dujas keleriopai užsirovė.

 5. sarcasm parašė:

  _vita 2014-11-12 12:32
  Šiam UAB-ui reikėtų pavadinimą pasikeist ,,Tavo pastogė,, į ,,P N giminės pastogė,, tiek darbuotojų ir tarybiniais laikas nebuvo kiek dabar sulindę …įdomu kikias algas jiems moka ir iš kokių lėšų…_

  tai gal ponička paviešinkit mums kiek jau ten tos giminės yra, a? jei išvis yra. nežinau kur pati ten tiek tų darbuotojų pamatei, pagal mane tai jų visad tiek buvo, nebent direktorius pavaduotoją dabar turi – o tai baisus darbuotojų skaičiaus pagausėjimas. algas kiek žinau galima jų tinklapy pasižiūrėti, o šiaip tigi žinomas dalykas – gerai ten kur mūsų nėra – ten veršiai midų vyną geria.

 6. klausimas parašė:

  kodėl Mažeikių r.sav. būdama UAB“Tavo pastogė“ akcininke ją žlugdo?

 7. Vardas (privalomas) parašė:

  Labai idomu?Kodel taip atsitiko? Metu galas ir taip ? Gal toj „sviesoj“ atsirado tamsiu seseliu?Informuokite visuomene,lauksime.

 8. Luzgis parašė:

  Norėčiau sužinot, o tai įstatymai leidžia, kiek ir kam akcijų priklauso UAB „Mažeikių butų ūkis“, ir UAB „Tavo pastogė“. Jei ši informacija bus paviešinta-visuomenei viskas taps aišku.

 9. Išvis parašė:

  kam ta pastogė su Naujoko giminėmis reikalinga? Tik malasi po kojomis ir trukdo žmonėms patogiai gyventi. Dėl jos žmonės dabar turi vaikščioti apmokėti dvigubas sąskaitas. Puikiai su viskuo susitvarkytų ir Stonkaus kontora.

 10. Vaidas > Vardas (bevardis) parašė:

  Turbut tamsta is tu reksniu armijos, kuriems viskas visada blogai. Kad ir kaip baisiai atrodo ta apvalioji „votis“, bet kai Balciunas norejo ten biuru pastata statyt, kiek valkatu (kas gali paneigti), piestu pries projekta stojo??? O kur visi dabar? Gi Balciunas i reksniu balsus isiklause, suprato jog tai „architekturos paveldas“ ir kartu su to „paveldo“ myletojais, dziaugiasi neatsidziaugia siuo zaviu statiniu…

 11. Vardas (privalomas) parašė:

  „Santarve“ dar nerašė, kad atėjus rudeniui, nukrito lapai nuo berželio, augančio ant apvaliosios „voties“ Laisvės gatvėje stogo. Ir deja nerašys…

 12. vita parašė:

  Šiam UAB-ui reikėtų pavadinimą pasikeist ,,Tavo pastogė,, į ,,P N giminės pastogė,, tiek darbuotojų ir tarybiniais laikas nebuvo kiek dabar sulindę …įdomu kikias algas jiems moka ir iš kokių lėšų…

 13. Skaitytojas parašė:

  Kokia čia kalba parašytas straipsnis? :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto