Teismas baigė spręsti dujų vartotojų ir „Sauridos“ konfliktą

Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Mažeikių rajono apylinkės teisme ketvirtadienį įvyko baigiamojo teismo procesas.
Dujų vartotojai neabejoja sulauksiantys palankaus sprendimo ir tada jau galėsiantys atsijungti nuo centralizuoto dujų tiekimo.
Ieškinį teismui pateikė 26 dujų vartotojai. Daugelis iš jų į „Sauridą“ dėl paslaugos atsisakymo kreipėsi 2012 metų pabaigoje ir 2013 metų pradžioje (po to, kai beveik trigubai buvo padidintas vadinamasis abonentinis mokestis), tačiau  įmonė jų prašymo netenkino.
Nutraukti sutartis dujų vartotojai siekė per teismą. Pirmasis toks posėdis įvyko praėjusių metų pavasario pabaigoje.
„Ačiū už kantrybę“, – po baigiamojo teismo posėdžio proceso dalyviams padėkojo bylą, kurioje net šeši tomai, nagrinėjusi Mažeikių rajono apylinkės teismo teisėja Andželika Butkuvienė.
Nutartis bus paskelbta birželio 25 dieną.

4 Atsakymai į “Teismas baigė spręsti dujų vartotojų ir „Sauridos“ konfliktą”

 1. Vardas (privalomas) parašė:

  Kuo greiciau toki veikeja uzdaryti,kol nespejo pabegti su vogtais milijonais

 2. ss parašė:

  Kartą pasinaudojome Sauridos nuolaidų kortele, po to dar ilgai spjaudėmės… Pirma – užsipylus kuro Kaune, Krėvės pr. 116 automobilis iš karto „pajuto“ šlamštą, į kalną vos užtraukė, variklis burzgė jam nebūdingu garsu. Antra – pildydamas baką, prisipyliau ir plastmasinę 5 L talpą. Vėliau iš talpos (beje, visiškai naujos) pidamas kurą, atkreipiau dėmesį į rudos spalvos dyzelino spalvą, tokios spalvos dyzeliną teko matyti tik kaimynėje Rusijoje. Trečia – į kuro baką tilpo daugiau nei deklaruoja automobilio gamintojas… :-) Ketvirta – tos vadinamos „nuolaidos“ skaičiavimas susijęs su „kosminėmis technologijomis“ – moki už kortelę, kuris beje kainuoja 5 Lt, vadinamą kuro kiekį, bet kolonėlėje piliesi už kainą, kuri yra be jokių nuolaidų, vėliau perskaičiuojama nuolaida, tada ji pridedama, ko pasekmė – visada lieka nepriemoka :-)))) Nieko nepasakysi, gudručiai! Kompanija visiškai „kiaura“, keista, kad iki šiol neužsilenkė, bet tai tik laiko klausimas.

 3. zemaitis parašė:

  bus matyti kokia teisine sistema mazeikiuose byla truko 16 menesiu tokia byla isnagrineti gali turint 2 klasiu issilavinima

 4. Vardas (privalomas) parašė:

  Paskutiniai abasranco pasispardymai. Teks ir vamzdzius uz dyka pjauti ir nebutas „skolas“‘ naikinti. Neblogai kad dar kokia baudele 5% nuo metines apyvartos priteistu… Gal bent kelis men. nebeskraidys i Kanarus :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto