Tekstilės konteineriai – visuomenės veidrodis

Autorės nuotr.

Praėjo pora savaičių, kai trijose vietose Mažeikių mieste buvo pastatyti pirmieji tekstilei skirti konteineriai. Planuojama, kad netrukus mieste ir užmiestyje jų atsiras dar daugiau.
Pastebėjimais apie tai, kaip mažeikiškiams sekasi šiais konteineriais naudotis, pasidalijo organizacijos „Būk su manimi“ vadovė.

Idėją Mažeikiuose ir rajone pastatyti tekstilės konteinerius sumanė nevyriausybinės organizacijos „Būk su manimi“ vadovė ir savanoriai. Į šią idėją įsiklausė, ja patikėjo ir mažeikiškiams tekstilės konteinerius parūpino rėmėjas – telšiškis Mantas Meižys.
Po pirmųjų trijų konteinerių mieste pastatymo praėjus kelioms savaitėms, „Būk su manimi“ vadovė Jolita Butkienė su „Santarve“ pasidalijo savo pastebėjimais.
Jos teigimu, dėl šių konteinerių organizacija surenka daugiau labdaros, nei surinkdavo tada, kai žmonės nebenaudojamus drabužius, avalynę, patalynę, žaislus, buities įrenginius atnešdavo į organizacijos patalpas ar įduodavo atvykusiems savanoriams.
„Į tuos pirmuosius tris konteinerius per dieną žmonės įmeta vidutiniškai 300–400 kilogramų tekstilės bei daiktų. Pastebėjome ir tai, kad viena organizacijos savanorių šeimyna per vieną dieną gali tvarkingai išrūšiuoti apie 200 kilogramų tekstilės“, – kalbėjo „Santarvės“ pašnekovė.
Tekstilės konteinerius organizacijos savanoriai apvažiuoja ir daiktus išima kasdien po du kartus.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

4 Atsakymai į “Tekstilės konteineriai – visuomenės veidrodis”

  1. Prašom parašė:

    Ventos gatvėje, automobilių stovėjimo aikštelėje šalia „Taumonos“; Sedos gatvėje, netoli „Tripleto“; senamiestyje, Stoties gatvėje, netoli nuo „Būk su manimi“ patalpų (nulipus garsiuoju pėsčiųjų tiltu); Daukšos gatvėje, daugiabučių kiemuose šalia prekybos centro „Moneta 11“.

  2. Irm parašė:

    Nurodykite kuriose gatvėse stovi. Straipsnis yra, bet adresų ne.

  3. Di parašė:

    Kokia dar pagalba iš valdžios? Ana pas muzs miega nesibaigiančiu žiemos miegu.

  4. Estera parašė:

    Tik kokia pagalba i vietinės valdžios, kai pačios moterys be jokio atlyginimo turi surinkti, išrūšiuoti, savo transportu išvežiot? Beje, telšiškis pasirūpino, o ko snaudžia mūsiškiai? ES ar Norvegijos paramos laukia?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto