Tepalai padengė gatvės dalį

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Antradienį nuo pat ryto mažeikiškiai ugniagesiai dirbo išsijuosę – jiems teko skirti apie porą valandų, kad surinktų ant asfalto išbėgusius tepalus ir kitus iš autobuso išsiliejusius skysčius.

Techninė avarija įvyko prieš devintą valandą ryto M. Daukšos gatvėje – sugedo maršrutu važiuojančio autobuso, kuris priklauso UAB „Mažeikių autobusų parkas“, kardanas. Dėl to ant asfalto dangos – nuo prekybos centro „LIDL“ iki pat antro išvažiavimo iš prekybos centro „Senukai“ automobilių stovėjimo aikštelės – ant asfalto dangos išsiliejo visi tepalai ir skysčiai.

Įvykio vietoje Mažeikių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ekipažas, naudodamas šluotas ir tepalus surišančią medžiagą – sorbentą, apie šimto dvidešimt kvadratinių metrų plote surinko visus teršalus. Atvykę mažeikiškiai aplinkosaugininkai nustatė, kad šie skysčiai nepateko nei ant grunto, nei ant žolės, nei į lietaus nuotekas.
Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

3 Atsakymai į “Tepalai padengė gatvės dalį”

 1. Anonimas parašė:

  Tec-hnin-ė ava-rija įvyk-o prie-š devi-ntą vala-ndą… Išprotėjot dėl savo reklamų. Normaliai teksto parašyti nesugebat?

 2. Anonimas parašė:

  Taip ir nukrenta kardanai važiuojant kai techai einami su 50 euru :D

  1. parašė:

   Su 50 eur, tai gali tik šviesų nesireguliuojančių aukštyn žemyn nematyt… O čia greičiausiai greičių dėžė subyrėjo, tokius dalykus, kad įvyks gali tik vairuotojas pajust. Bet ir tai turint omenyje atstumą tarp vairuotojo ir agregato abejoju..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto