Ties Tirkšliais – dvi avarijos

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Penktadienį policijos pareigūnai įregistravo dvi avarijas. Vienoje iš jų dėl vairuotojo neatidumo buvo sužeistas motociklininkas, kitoje – automobilį vairavusi girta 63-ejų tirkšliškė su transporto priemone atsidūrė griovyje.

Neatidumas lėmė nelaimę

Apie septintą valandą vakaro ir policijos, ir medikų ekipažai skubėjo Tirkšlių link – pranešta, kad kelyje Mažeikiai–Plungė–Tauragė, tuoj už šio miestelio, įvyko avarija, kurioje nukentėjo motociklo vairuotojas.
Pirminiais policijos duomenimis, 37-erių metų automobilio „Audi 80“ vairuotojas lenkė automobilį „Opel Vectra“, kurį vairavo penkiasdešimtmetė moteris. Lenkdamas vyriškis neįsitikino, kad priešpriešinio eismo juosta yra laisva ir kliudė priešpriešiais atvažiuojantį motociklą „Suzuki“, kuriuo važiavo 44-erių metų motociklininkas. Manevro metu „audinės“ vairuotojas kliudė ir lenkiamą automobilį.
Per eismo įvykį nukentėjo trys transporto priemonės, tačiau svarbiausia, kad buvo sužeistas žmogus – motociklininkui medikai nustatė dešinės šlaunies, blauzdos ir pėdos kaulų lūžius.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

2 Atsakymai į “Ties Tirkšliais – dvi avarijos”

  1. Grainys parašė:

    Kas per soceline ? Ar ne ulskiene ?

  2. Va parašė:

    Girta 63-ejų tirkšliškė su transporto priemone atsidūrė griovyje – SOCIALINĖ DARBUOTOJA ir dar galvą iškėlusi :D :D :D

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto