Ties Viekšniais – avarija

Avarijos vietoje dirbo policijos pareigūnai. Autoriaus nuotrauka

Penktadienio popietę eismas kelyje Mažeikiai–Kuršėnai, ties Viekšniais, buvo sudėtingas – po avarijos susidarė automobilių spūstys.

Avarija įvyko kiek po pirmos valandos po pietų ties antruoju įvažiavimu į miestelį nuo Palnosų pusės. Sunkiasvoris vilkikas „Man“, važiuodamas tiesiai Mažeikių link, trenkėsi į automobilio BMW, kuris suko į kairę, galinę dalį.
Avarijos aplinkybes tiria policijos pareigūnai, į Mažeikių ligoninės priėmimo skyrių medikai išvežė automobilio vairuotoją. Pasak avarijos vietoje buvusių žmonių, po eismo įvykio vilkiko vairuotojas sakęs, kad nepastebėjo lengvojo automobilio.
Per septynis šių metų mėnesius Mažeikių rajone policijos pareigūnai užregistravo 240 eismo įvykių, kuriuose tragedijų išvengta, sužeisti 25 eismo dalyviai. Pernai per tą patį laikotarpį užregistruoti tik 178 eismo įvykiai, kuriuose taip pat išvengta tragedijų, sužeistųjų buvo dviem daugiau.

4 Atsakymai į “Ties Viekšniais – avarija”

 1. parašė:

  Kažin kaip tai bmw vairuotojai? Už vairo sėdėjo moteris?

 2. hmm parašė:

  Ale klaidų rašytojai darot. Nemokat lietuvių kalbos ir nežinot kaip rašyti…gėda…

 3. BMW parašė:

  tai diagnozė ;DDDDDDDD

 4. zdgenr parašė:

  nufotkinus įvikį ir nepasidomėjus kas čia atsitiko aišku galima rašyti bet ką… dar rekėjo parašyti kad vilkiko vairuotojas pripūtė 8,9 promilės, jei kliedėti tai kliedėti iki galo… AR TAMSTA ŽURNALISTE BUVAI PRIĖJĘS PRIE VAIRUOTOJO?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto