Tikėjimo metams skiriama nepertraukiama maldų grandinė

Pirmąją 2013-ųjų dieną Kaune, Šv. apaštalų Petro ir Povilo arkikatedroje bazilikoje, prasidėjo Tikėjimo metų proga surengta Švenčiausiojo sakramento adoracija. Nuo metų pradžios ji keliaus per visas Kauno bei Lietuvos bažnyčias.

Keliaus per visas bažnyčias

Kviesdamas į šią nepertraukiamą paros trukmės adoraciją parapijų bei rektoratų bažnyčiose, Kauno I dekanato dekanas monsinjoras Vytautas Grigaravičius teigia, jog tai yra asmeniškas ir bendruomeninis susitikimas su Eucharistiniu Jėzumi, Jo garbinimas tyloje ir bendruomeninėje Dievo Žodžio liturgijoje.
Tikintieji raginami įsiklausyti į Dievo Žodį Šventajame Rašte, kuris prabyla kiekvienam asmeniškai adoracijos tyloje ir kviečia atpažinti gyvąjį Dievą kiekviename žmoguje ir gyvenimo įvykiuose bei visame mus supančiame pasaulyje. Todėl Eucharistija yra ypatinga šventė, kurioje visa parapijos bendruomenė yra sujungta giliu tikėjimu ir pasitikėjimu Viešpaties buvimu mūsų gyvenime.

Tikslas – sušildyti tikėjimą

ELTA primena, jog Lietuvos vyskupai 2012 m. gruodžio 30 d. paraginime kviečia Lietuvos žmones šiais metais Tikėjimo metų proga nuoširdžiai atnaujinti ir pagilinti Švč. Sakramento adoracijos praktiką. Šių metų kiekvieną dieną kurioje nors Lietuvos bažnyčioje vyks nuolatinė 24 valandų ar nuo ryto iki vakaro besitęsianti Švč. Sakramento adoracija.
Per visus metus bei per visas šalies vyskupijas susidarys tarsi nenutrūkstama maldos grandinė, kurios tikslas – sušildyti mūsų Tėvynėje tikėjimą į Viešpatį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto