Tiriamos mirčių aplinkybės

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Nuo penktadienio iki sekmadienio Mažeikių rajono policijos komisariate pradėti penki tyrimai rajono gyventojų mirčių priežastims nustatyti. Pareigūnams, norintiems patekti į mirusiųjų namus, prireikė ugniagesių pagalbos.

Penktadienio rytą specialiųjų tarnybų ekipažai vyko į Mažeikių miesto Tyliąją gatvę – buvo pranešta, kad jau dvi savaites nepavyksta susisiekti su šios gatvės namo gyventoju – 70-mečiu vyru. Išpjovus penktame aukšte esančio buto šarvuotąsias duris, jame aptiktas vyro kūnas be smurto žymių.

Šeštadienio popietę sediškiai ugniagesiai gelbėtojai vyko į Žemalę. Kaimo gyventojai pranešė, kad durų neatidaro vienišas 75-erių metų kaimynas, jos užrakintos iš vidaus. Laužtuvu išlaužus duris, patalpoje rastas miręs vyras be smurto žymių.

Tą pačią dieną, apie šeštą valandą vakaro, buvo pranešta, kad Mažeikiuose, Mindaugo gatvėje esančio namo kieme, rastas 62-ejų metų vyro kūnas be išorinių sužalojimų. Po dviejų valandų į miestą vėl išskubėjo mažeikiškiai ugniagesiai gelbėtojai – juos iškvietė iš sostinės atvykusi 67-erių  metų mažeikiškės duktė. Pareigūnai išpjovė Ventos gatvės name esančio buto durų spyną ir į patalpas įleido medikus, kurie konstatavo mažeikiškės mirtį.

Sekmadienio vakarą Naftininkų gatvės namo bute buvo rastas 42-ejų metų mažeikiškio kūnas be išorinių sužalojimų.

2 Atsakymai į “Tiriamos mirčių aplinkybės”

  1. Bėda parašė:

    Krenta vaksai, o dar nė metų nepraėjo. Kas bus po 5 metų?

    1. Nesvarbu parašė:

      Iš kur žinai ką skiepytas, ištyriai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto