Tirkšlių „Subatvakaris“ koncertavo Tytuvėnuose

Asmeninio albumo nuotr.

Tirkšlių kultūros centro liaudiškos muzikos kapela „Subatvakaris“ koncertavo Tytuvėnuose vykusioje jubiliejinėje dešimtojoje liaudiškos muzikos šventėje. Šios Tytuvėnų šventės pavadinimas – toks pat kaip ir Tirkšlių kapelos – „Subatvakaris“.

Tirkšliškių kapelos vadovas Antanas Erlickas pasakojo, kad Tytuvėnuose jų kolektyvas pasirodė jau antrąjį kartą.
„Ši mūsų išvyka įdomi tuo, kad šventės metu sutikome dar nematytų kolektyvų, užmezgėme naujų pažinčių“, – kalbėjo vadovas.
Tytuvėnų kultūros centre vykusioje šventėje koncertavo Lazdijų kultūros centro Būdviečio laisvalaikio salės kapela „Svaja“, Jurbarko kultūros centro kapela „Santaka“, Tauragės kultūros centro Norkaičių tradicinių amatų ir etnokultūros centro liaudiškos muzikos kapela „Mintauja“, taip pat dalyvavo Šedbarų vaikų liaudiškų instrumentų muzikavimo studijos muzikantai, grojo ir šeimininkai – Tytuvėnų kultūros centro kapela „Svaja“.
Į Tytuvėnus susirinkę muzikantai ir dainininkai šio miestelio gyventojams bei jo svečiams padovanojo daug gražių šventiškų akimirkų. Tirkšliškių „Subatvakario“ muzikantams dalyvavimas šventėje taip pat buvo maloni patirtis.

One Reply to “Tirkšlių „Subatvakaris“ koncertavo Tytuvėnuose”

  1. Jonas parašė:

    Reikia keisti jau vadovą „Subatvakario“. Puikus kolektyvas, bet vadovas- šnipštas…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto