Tomas Legenzovas: „Atlikėjui šiek tiek „žvaigždiškumo“ reikia“

Mariaus Kavaliausko nuotr.

Dar rugpjūtį pristatęs savo solinę dainą, Mažeikiuose gimęs ir augęs bei Gabijos gimnaziją baigęs dainininkas bei šokėjas Tomas Legenzovas sostinėje debiutavo kaip pagrindinio vaidmens atlikėjas miuzikle „Neregėti sapnai“.
Pašnekovas su „Santarve“ pasidalijo apie tai, kuo šiuo metu gyvena.

Į Mažeikius sugrįžta atsikvėpti

Mažeikiškiu šokėjas, dainininkas ir aktorius savęs jau nebevadina. Ne vienerius metus, kol studijavo, vaikinas gyveno Klaipėdoje. Dabar gyvenimą kuria Vilniuje. Tuo tarpu Mažeikiai jam visada liks gimtuoju miestu: čia gyvena jo tėvai, čia prabėgo vaikystė.
„Šiuo metu Mažeikiai ir tėvų namai man yra poilsio vieta. Čia atsigaunu nuo didžiulio gyvenimo bei veiklos tempo. Iš tiesų pastaraisiais metais namo grįžtu retai. Mano kartos draugų ir pažįstamų Mažeikiuose nėra likę daug. Tik vyresnieji, kurie čia įleidę šaknis“, – kalbėjo vaikinas.
Pastarąjį kartą pašnekovas gimtajame mieste lankėsi vasarą.

Atliko pagrindinį vaidmenį

Igno Šeiniaus romano „Kuprelis“ motyvais sukurtame miuzikle pašnekovas atliko pagrindinį vaidmenį. Dar visai „karšti“ pašnekovo įspūdžiai po miuziklo „Neregėti sapnai“ premjerų Vilniuje.
„Tai buvo didžiulis projektas, kuriame dalyvavo daugiau nei 100 žmonių – skirtingų meno sričių, kartų, patirties. Debiutuoti kaip pagrindiniam miuziklo aktoriui man buvo ir iššūkis, ir didžiausia sėkmė. Tai pirmoji didelė rolė patikėta man ne kaip šokėjui, o kaip dainininkui, aktoriui. Džiaugiuosi, kad režisierė Gintarė Čepukonytė ir visa kūrybinė komanda manimi patikėjo“, – sakė T. Legenzovas. Po spektaklių sulaukiau daug komplimentų ir palaikymo, skatinimų eiti šia kryptimi toliau.

Visas interviu – „Santarvės“ laikraštyje.

2 Atsakymai į “Tomas Legenzovas: „Atlikėjui šiek tiek „žvaigždiškumo“ reikia“”

  1. Jis parašė:

    Ne šoko, o dainavo ;)

  2. as parašė:

    Na vat Tomas šoko, o mano dukra „Kuprelyje grojo. Kaip smagu – abu mažeikiečiai :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto