Tos pačios dienos implantai. Ar jie jums tinka?

Netekusieji dantų, dažniausiai svarsto apie dantų atkūrimo galimybę implantais. Dažniausiai, implantų tvirtinimo procedūra vyksta per kelis vizitus. Tačiau ar esate girdėję, apie tos pačios dienos dantų implantus? Šiame straipsnyje, Šv. Kristoforo odontologijos klinikos specialistai pasidalins įžvalgomis, apie šio tipo implantus ir jų privalumus.

Tradiciniai implantai

Tokio tipo dantų atkūrimas dažniausiai trunka kelis mėnesius. Visų pirma, implantas yra įsriegiamas į žandikaulio kaulą. Implanto prigijimas dažniausiai trunka 3-5 mėnesius. Tik jam prigijus, yra tvirtinamas dantų vainikėlis, kuris atstoja jūsu tikrus dantis.
Tos pačios dienos implantai yra tvirtinami per vieną dieną, todėl jūs praleidžiate ilgąjį gijimo laikotarpį.
Esate tinkamas kandidatas implantacijai jeigu:

  • Neturite žalingų įpročių, pavyzdžiui, nerūkote. O jeigu naudojate tabaką, iki procedūros jį apribokite, nes rūkymas gali lemti komplikacijas.
  • Nesergate autoimuninėmis ir dantenų ligomis.
  • Negriežiate dantimis.
  • Neturite žalingų įpročių, pavyzdžiui, nerūkote. O jeigu naudojate tabaką, iki procedūros jį apribokite, nes rūkymas gali lemti komplikacijas.
  • Nesergate autoimuninėmis ir dantenų ligomis.
  • Negriežiate dantimis.

Tos pačios dienos dantų implantų privalumai

1. Kaina

Kadangi, tokio tipo implantacija yra atliekama per vieną dieną, jums nereikia laukti, kol implantas prigis. Kadangi nereikia pas odontologą lankytis kelis kartus, tai leidžia sutaupyti.

2. Greiti rezultatai

Gražesne šypsena, galėsite džiaugtis jau po pirmo vizito! Tos pačios dienos dantų implantai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie yra nepakantūs skausmui ir nenori laukti ilgo gijimo.

3. Ilgaamžiškumas

Implantai, kitaip nei protezai gali laikyti jums visa gyvenimą. Tinkamai prižiūrimi, jie negali iškristi, todėl spindinčia šypsena galėsite džiaugtis ilgus metus.

4. Visiškai atkurtos kramtymo funkcijos

Tos pačios dienos dantų implantai iškart atkuria kramtymo funkcijas. Jeigu svajojate vėl valgyti savo mėgstamą maistą, su implantais galėsite tai daryti iš karto.

Kaip tinkamai rūpintis implantais?

Tos pačios dienos implantų priežiūra niekuo nesiskiria nuo tradicinių implantų priežiūros. Valykite dantis bent du kartus per dieną, su šepetėliu ir dantų siūlu. Jeigu turite galimybę, įsigykite elektrinį dantų šepetėlį, nes jis nuvalo daugiau apnašų. Dantų siūlas yra labai svarbi pagalbinė dantų valymo priemonė. Jis pasiekia siauriausias jūsų dantenų vietas, kuriose kaupiasi apnašos ir dantų akmenys.

Dantų implantų sėkmė priklauso ir nuo jūsų mitybos. Stenkitės į mitybos racioną įtraukti baltymų ir skaidulų turinčių maisto produktų. O vengti reikėtų pridėtinio cukraus, nes jis virsta į bakterijas ir gadina dantis. Taip pat, turint dantų implantus reikėtų vengti gazuotų ir sportinių gėrimų bei alkoholio.

Taip pat, įsigykite dantų pastą su fluoru. Šis mineralas saugo danties emalį nuo nusibraižymo ir stiprina dantis.

Taigi, pristatėme jums informaciją, apie tos pačios dienos dantų implantus. Jeigu netekote dantų ir norite juos atkurti, mūsų klinikoje dirba ilgametę patirtį turintys specialistai, kurie teikia implantacijos paslaugas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto