Trečiajam „Iki“ žaidimo „Iš gimtadienio ratais išvažiuojam“ laimėtojui įteikti elektromobilio rakteliai

Pirmąjį vasario penktadienį prekybos tinklas „Iki“ pasveikino trečiąjį ir paskutinį žaidimo „Iš gimtadienio ratais išvažiuojam!“ elektromobilio laimėtoją. Tačiau 30-ąjį gimtadienį šiemet švenčiantis prekybos tinklas „Iki“ paruošė naujų ypatingų dovanų savo pirkėjams. Sausio 3 d. startavo gimtadienio žaidimas „30 mums, 30 automobilių Jums“, kurio prizai – net 30 šiuolaikiškų ir stilingų „Toyota C-HR“ automobilių ir 150 tūkst. eurų vertės dovanų kuponas svajonių būstui įsigyti.
Trečiojo elektromobilio rakteliai vasario 4 d. laimėtojui Gintarui Kinderiui įteikti Mažeikiuose, prie Sedos gatvėje 18 esančios „Iki“ parduotuvės. Elektromobilį laimėjęs automobilių remontu ir detalėmis užsiimančios įmonės Mažeikių filialo vadovas G. Kinderis sako, kad tai – geriausia neseniai suėjusio 50 metų jubiliejaus dovana. Staigmenos nustebintas vyras prisipažįsta: nesitikėjo, kad jam nusišypsojo tokia sėkmė.
„Netikėjau, kad laimėjau, iki pat paskutinės minutės, kol man į rankas buvo įteikti automobilio rakteliai. Gyvenime nieko nesu laimėjęs, todėl šis laimėjimas man yra didelė staigmena ir džiaugsmas“, – teigia G. Kinderis.
Vos gavęs automobilio raktelius vyras iškart sėdo prie vairo jo išbandyti. Pasak G. Kinderio, vairuoti naujutėlaitį automobilį nepaprastai malonu, o pirmąją kelionę šiuo automobiliu su šeima planuoja surengti į pajūrį.
Naujajame „Iki“ žaidime „30 metų mums, 30 automobilių Jums“ iki gruodžio 31 dienos kviečiami dalyvauti „Iki“ pirkėjai, kurie „Iki“ ir „Iki Express“ parduotuvėse perka prekių už 10 Eur ir daugiau su lojalumo kortele IKI PREMIJA ar IKI PREMIJA SENJORAMS. Pirkėjams sugeneruojamas 1 žaidimo bilietas, kurį aktyvavę jie gali dalyvauti žaidime. Išsamios žaidimo taisyklės skelbiamos www.iki.lt. Kuo daugiau bilietų – tuo daugiau galimybių laimėti. Žaidimo bilietas sugeneruojamas www.iki.lt asmeninėje „Mano IKI PREMIJA“ paskyroje.
„Toyota C-HR“ automobilis yra stilingas ir veržlus, savyje sujungiantis kelionių komfortą, draugiškumą aplinkai ir ateities technologijas. Jis puikiai pritaikytas tiek trumpoms kelionėms mieste, tiek ilgesnėms išvykoms užmiesčio keliais.
Žaidimo laimėtojams automobiliai bus įteikiami visus metus, o didysis žaidimo prizas – 150 tūkst. eurų vertės dovanų kuponas nekilnojamam turtui įsigyti bus padovanotas pasibaigus IKI 30-ojo gimtadienio žaidimui.

2 Atsakymai į “Trečiajam „Iki“ žaidimo „Iš gimtadienio ratais išvažiuojam“ laimėtojui įteikti elektromobilio rakteliai”

  1. Virgis parašė:

    Viskas vyksta iki interneto puslapyje.

  2. Joana parašė:

    perku daznai už20 ar 30E, ir pardavėjų klausiau , bet jokio bilieto nieks „nesugeneravo“ ir nieko nepaaiškino.Čia tik išrinktiesiems!O norėjos dalyvaut, pabandyt…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto