Treneris įsitikinęs: futbolas keičia mergaičių gyvenimo būdą ir charakterį

Futbolo klubo „Triumfo“ ir „Lederos“ ledo ritulininkų susitikime triumfavo draugystė. Nuotrauka iš klubo archyvo

Antrus gyvavimo metus skaičiuojantis mūsų miesto mergaičių futbolo klubas „Triumfas“, anot jo vadovo Ramūno Daubario, labiau orientuotas į jaunųjų mažeikiškių sveikatingumą, laisvalaikį, bandymą sportą paversti jų gyvenimo būdu, o ne į sportinius tikslus ir rezultatus.
Tačiau, kaip rodo komandos patirtis, viena kitam netrukdo.

Privalumus gali vardyti be galo

Šiuo metu futbolas, kaip ir beveik visos sporto šakos, nepriskiriamas vien prie vyriško sporto  – merginos ir moterys juo taip pat aktyviai užsiima, azartas jų rungtynėse yra net didesnis negu tarp vyrų.
„Norint vardyti jo privalumus mergaitėms, galima sakyti beveik viską – futbolas duoda energijos, azarto, padeda formuoti sportišką figūrą. Kiekvienos rungtynės arba treniruotės mergaitėms naudingos – fizinis aktyvumas, žaidimas su kamuoliu suteikia pasitenkinimo, išsikraunama ne tik emociškai, bet ir fiziškai“, – sakė apie trisdešimt mergaičių vienijančio klubo vadovas ir treneris.
R. Daubaris neslepia, kad klubo gyvavimo pradžioje, o ypač pirmųjų susitikimų metu, buvo ir sunkių momentų – mergaitės pareikšdavo aiškiai: aš nenoriu, aš bijau.
„Iš pradžių jas kaustė startinis jaudulys – teko daug kalbėti, motyvuoti, nuteikti. Po kelių varžybų jos jau įsivažiavo, įgavo pasitikėjimo, įveikė tą jaudulį, kuris vyrų tikrai nekamuoja, – ką aplinkiniai pasakys. Dabar jos nebėra tokios baikščios, išsiugdė pasitikėjimą, tad manau, kad vienas mano tikslų – charakterio formavimas – jau yra pasiektas“, – kalbėjo treneris.

Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

One Reply to “Treneris įsitikinęs: futbolas keičia mergaičių gyvenimo būdą ir charakterį”

  1. Lakis parašė:

    O prie ko cia ledo rutulys? :D

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto