Treniruoklių mėgėjai nelaukia rudens

Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Keletą pastarųjų metų Lietuvoje itin populiarūs lauko treniruokliai.
Mažeikiškių aktyviai lankomose vietose: neoficialaus pavenčių paplūdimio, Sodų gatvės skvero bei Melioratorių parko teritorijose pirmieji tokie įrenginiai pastatyti 2013-ųjų lapkritį. Vėliau miesto ir rajono viešosiose erdvėse jų vis daugėjo.
Nors gyventojai galimybe mankštintis gryname ore naudojasi noriai, neretam kyla dvejonių ir klausimų, kaip reikės sportuoti prasidėjus rudens lietums ar ankstyvo pavasario polaidžiui – žemei po šiais įrenginiais permirkus bei aplink telkšant baloms ir purvui, naudojimasis treniruokliais tampa nepatogus ir nemalonus.

Mažeikių rajono savivaldybė yra paskelbusi tokią plėtros viziją: „Mažeikiai – rajonas, kuriame norisi gyventi.“
Ši vizija buvo suformuluota dar rengiant 2008–2013 m. rajono ilgalaikį strateginį plėtros planą. 2014–2020 m. laikotarpio strateginiame plėtros plane vizija nesikeičia, o jai įgyvendinti numatyti trys prioritetai.
Du iš jų: „Išsilavinusi, aktyvi, sveika ir socialiai saugi bendruomenė“ ir „Patogi gyventi, palanki verslui ir investicijoms aplinka“. Minėtus prioritetus įgyvendinti numatyta formuojant aplinką, palankią profesionalaus ir mėgėjiško sporto plėtrai, bei plėtojant įvairias sporto paslaugas ir gerinant infrastruktūrą.
Taigi lauko treniruoklių įrengimas bei priežiūra yra numatytų tikslų dalis. Tik ar treniruoklių aikštelių įrengimo kokybė turi ką bendro su „patogios gyventi aplinkos“ sąvoka?

Plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.

5 Atsakymai į “Treniruoklių mėgėjai nelaukia rudens”

 1. janiui parašė:

  siais metais treniruokliai kitais metais tekeliai, visur viskas kainuoja. apsislifuokim ka turim ir mastom ko dar truksta. nesam pasiulimus ir manau valdzia spres siuos klausimus.

 2. ????? parašė:

  …kokia prie 5kalnelių poilsio ir sporto zona,jeigu ant kiekvieno solelio geriama ir rūkoma?Ženklus sukabini tuo ir pasibaigė,sėdi po ženklais cigaretę įsikande,alhogoliu apsistatę.Kur viešos tvarkos saugotojai?

 3. Skaitytoja parašė:

  kiekvieną ankstyvą ryta pėdinu link treniruoklių ir labai džiaugiuosi, kad jie įrengti Mažeikiuose. Vasarą viskas gerai, bet žiemą ir pavasarį išties žemė po šiais treniruokliais permirkusi, o aplink telkšo balos ir purvas. Teigiama, kad nuo treniruoklių galima nugriūti, laimė, dar taip neatsitiko, bet būtų labai gerai, jei atsirastų galimybė nuimti viršutinį gruntą apie treniruoklius ir kaip drenažą uždėti žvyro sluoksnį.

 4. Jonis parašė:

  Ale kiek reikia but isviso besmegeniu kad purvyne treniruoklius irengt,ka aplinkos sutrvarkymui skirtos lesos……….ir is viso galu gale ar yra Mazeikiuose nors kazkokia tai tvarka ?Visi mato ir visi siknas surauke tyli .Kazkoks tai pusdurnis dejo parasa priimdamas sita nesusipratima pavadinimu treniruokliu parkas ,ar Mazeikiu valdzia isviso impotentu burelis?Jau net nebejuokinga.Nesugebat susitvarkyt ponuliai su savo darbu tai ir …….atsiras kurie sugebes o tai pilna savivaldybe klerku o tvarkos mieste 0 .Ir kas svarbiausia tingi ,nesugeba dirbti bet nuo to lovio su mietu nenuginsi.Ir kas galetu paneigti kad parasa purvyno priemimui buvo padetas ne uz…….

 5. Eduardas parašė:

  Oho koks bjaurumėlis. :))

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto