Trimitas jaunajam muzikantui – neatsiejamas nuo kasdienybės

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Mažeikių Vytauto Klovos muzikos mokykloje trimitą pūsti besimokantis trylikametis Tadas Vasiliauskis ne kartą garsino Mažeikių vardą. Per septynerius metus daugelyje konkursų aukščiausius apdovanojimus pelnęs vaikinas neįsivaizduoja dienos be trimito ir savo ateitį sieja būtent su šiuo instrumentu.
„Ventos“ progimnazijos septintokas Tadas Vasiliauskis prieš septynerius metus ne tik pradėjo lankyti mokyklą, bet ir pirmą kartą į rankas paėmė trimitą. Nors vaikinas ir prisimena iš pradžių sunkiai valdęs šį instrumentą: reikėjo mokytis taisyklingai kvėpuoti, laikyti lūpas, pūsti, tačiau šiandien jam visa tai – normali veikla.
„Kai man pasiūlė būti muzikantu, nusprendžiau neatsisakyti eiti į muzikos mokyklą. Mano giminėje daug muzikantų, tarp kurių yra ir trimitininkų, tad savo gyvenimą sieti su tuo norėčiau ir aš“, – sakė vaikinas.
O mokytis pūsti trimitą Tadas pasirinko visai atsitiktinai. Trimitas – vienas iš vyriškų instrumentų, su kuriuo nusprendęs susidraugauti artimiau, Tadas iki šiol tai tebedaro.
Jaunojo muzikanto kraitis – ne vienas respublikinių ir tarptautinių konkursų apdovanojimas, tarp kurių dauguma – aukščiausi įvertinimai.

Plačiau apie jaunojo trimitininko pasiekimus skaitykite ketvirtadienio „Santarvės“ laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto