„Triumfas“ debiutuoja Lietuvos moterų futbolo pirmenybėse

Kazimiero PAULAUSKO nuotr.

Mažeikių futbolo istorijoje to dar nėra buvę – Lietuvos moterų futbolo pirmojoje lygoje debiutuoja mūsų miesto merginų komanda „Triumfas“.

Mažeikiškės – turnyro debiutantės

Pirmą kartą Lietuvos moterų futbolo pirmojoje lygoje norą dalyvauti išreiškė rekordinis komandų skaičius – 15 komandų. Tarp šių ekipų, kurios po penkias bus padalintos į tris – Pietų, Rytų, Vakarų – regionus, startuos ir Mažeikių „FK Triumfo“ sportininkės.
Mūsų merginos Vakarų regione du kartus susikaus su Gargždų FK „Banga B“, Kėdainių FK „Nevėžis“, Klaipėdos FM-FK „Atlantas“ ir Tauragės MFK futbolininkėmis.
„Kartu treniruojamės jau dvejus metus, tad ir kilo noras save išbandyti aukštesniu lygiu, pažiūrėti, kaip atrodome tarp kitų klubų“, – „Santarvei“ sakė komandos treneris Ramūnas Daubaris.
Penkiolikos komandų pirmenybės startuos jau penktadienį, mažeikiškių laukia išvyka į Klaipėdą, o pirmąsias rungtynes namuose dirbtinės dangos aikštėje miesto centriniame stadione mažeikiškės žais gegužės 12-ąją.
Pirmąsias dvi vietas regionuose užėmusios komandos bei dvi stipriausios trečias vietas užėmusios komandos pateks į varžybų ketvirtfinalį, o į jį nepatekusios komandos žais dėl 9–15 vietų paguodos etape.

Plačiau apie šią komandą skaitykite penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto