„Triumfas“ tęs kovą dėl medalių

Mažeikiškės futbolininkės, debiutavusios Lietuvos moterų salės futbolo čempionate, peržengė pirmąjį barjerą ir pateko į pirmenybių ketvirtfinalį.

Tauragėje vyko Vakarų regiono trečiasis turas, kuriame Mažeikių „Triumfo“ futbolininkės susitiko su dviem „Tauro“ ekipomis – iš Kauno ir Tauragės.
Dvikovoje su kaunietėmis „Triumfas“ po pirmojo kėlinio pirmavo rezultatu 2:1, tačiau vėliau prarado iniciatyvą ir rungtynių pabaigoje pralaimėjo rezultatu 4:7. Mūsų ekipai du įvarčius pelnė RugilėLygnugarytė, po kartą pasižymėjo Simona Gelžinytė ir Gabija Akavickaitė.
Dar dramatiškiau vyko rungtynės su aikštės šeimininkėmis. Po pirmojo kėlinio mažeikiškės pirmavo net dviejų įvarčių skirtumu, tačiau vėliau teko tenkintis lygiosiomis – 3:3. Du įvarčius mūsų ekipai pelnė Karolina Kurapatkina, vieną – R. Lygnugarytė.
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.