Triumfavo jaunieji mažeikiškiai

Keturiolikmečiai nugalėtojų taurę iškovojo įveikę Jelgavos ir Saldaus atstovus. Vytauto MAZO nuotrauka

Po ilgesnės pertraukos jaunieji Mažeikių sporto mokyklos krepšininkai draugiškame turnyre priėmė svečius iš Latvijos. Turnyro šeimininkai, treniruojami Vidmanto Berčio, buvo „nesvetingi“ – tiek keturiolikmečiai, tiek trylikamečiai iškovojo nugalėtojų taures.
Trylikamečių grupėje mažeikiškiai tapo nugalėtojais įveikę metais jaunesnius mūsų Sporto mokyklos auklėtinius bei trečiąją vietą užėmusius bendraamžius iš Jelgavos. Keturiolikmečių grupėje Mažeikių komanda 82:56 nugalėjo Saldaus atstovus ir 57:50 įveikė keturiolikmečius iš Jelgavos.
„Kadangi dėl Latvijoje įvesto karantino mes ten negalime važiuoti, jie atvyko pas mus. Vaikams norisi ir tarptautinių varžybų, o ir savaitgalis pasitaikė toks, kad nebuvo Lietuvos moksleivių krepšinio lygos susitikimų. Joje komandos siekia skirtingų tikslų – keturiolikmečiai žaidžia pirmame divizione tarp 12 stipriausių šalies savo amžiaus grupės komandų ir yra iškovoję dvi pergales bei patyrę penkis pralaimėjimus, o trylikamečiai rungiasi antrame divizione – savo pogrupyje po devynių susitikimų jie šventė visas pergales“, – po turnyro kalbėjo ekipų treneris Vidmantas Bertys.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto