Trylikametės iš „Triumfo“ laukia šalies čempionato finalo

„Triumfo“ merginos su treneriu Ramūnu Daubariu regiono varžybose nugalėjo visas varžoves ir kausis dėl šalies čempionių vardų. Nuotr. iš komandos archyvo

Septynerios rungtynės ir septynios pergalės, regiono nugalėtojų vardai ir kelialapis į finalo ketvertą – taip nuo metų pradžios Lietuvos mergaičių salės futbolo čempionate kovoja „Triumfo“ trylikametės futbolininkės, treniruojamos Ramūno Daubario.

});

Paeiliui įveikusios dvi Šiaulių ir Gargždų komandas bei Plungės „Babrungą“, mažeikiškės važiavo į Klaipėdą, kur jų laukė dvi uostamiesčio ekipos.

Pirmoje dvikovoje mažeikiškės susitiko su Klaipėdos FM pirmąja komanda. Pasak R. Daubario, iš pradžių vyko apylygė kova, tačiau vėliau mūsų komandos lyderių Melitos Mitkevičiūtės ir Medos Kateivaitės meistriškumas lėmė varžybų persilaužimą ir pergalę 3:0. Antrą uostamiesčio ekipą sudarė mažiau futbole pažengusios merginos, jas „Triumfo“ atstovės įveikė rezultatu 6:0.

Mažeikiškės, užėmusios pirmąją vietą Šiaurės-Vakarų regione, pateko į keturių čempionato stipriausių...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto