Turizmo ir verslo informacijos centrui nužiūrėta nauja vieta

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Aštuoniolika metų veikiančio Mažeikių turizmo ir verslo informacijos centro darbuotojams ne kartą yra tekę išklausyti kritikos dėl dabartinės šios įstaigos vietos, kuri nėra tinkama Mažeikius aplankantiems keliautojams priimti, ar teisintis dėl pastato, kuriame centras šiuo metu įsikūręs, prastos išvaizdos.
Infrastruktūros klausimas mūsiškį centrą timpteli žemyn Nacionalinės turizmo skatinimo agentūros „Keliauk Lietuvoje“ iniciatyva atliekamame šalies turizmo informacijos centrų vertinime.
Penktadienį centro reikalai lyg ir pajudėjo – Savivaldybės tarybos posėdyje buvo apsvarstytas galimas buveinės keitimas.

Norėtų persikelti į buvusį banką

Bendraudama su „Santarve“ Mažeikių turizmo ir verslo informacijos centro direktorė Jolanta Gintalienė priminė praėjusių metų vasarą vykusius vienus iš „Pietų su kultūros paveldu“, kai ekskursijos metu mažeikiškiai aplankė senąjį Lietuvos banko pastatą. Ekskursijos po banką dalyvius lydėjo jo savininkas Tadas Poškys.
„Po ekskursijos priėjau prie savininko, pradėjome kalbėtis, kaip jis ketina naudoti patalpas. Kalba pasisuko ir apie tai, kaip būtų smagu, jei miesto centre esančiame istoriniame pastate galėtų įsikurti Mažeikių turizmo ir verslo informacijos centras. Sakiau, kad centro biudžetas labai ribotas, o jis man: „Tai ieškokime išeičių“, – pasakojo centro direktorė.

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Praėjusį penktadienį Tarybos nariai svarstė, ar perkelti Mažeikių turizmo ir verslo informacijos centrą į Laisvės g. 9 esantį pastatą – buvusio Lietuvos banko centrinę salę.
„Kaip žinote, Turizmo ir verslo informacijos centras yra Mažeikių miesto ir rajono veidas. Tikimės, kad tas veidas, persikrausčius į senamiestį, bus gražesnis“, – kalbėjo posėdyje dalyvavusi J. Gintalienė.

Įsikurs pagal panaudos sutartį

Prie sprendimo dėl centro buveinės pakeitimo buvo pridėtas ir panaudos sutarties, kuria vadovaujantis centras neatlygintinai įsikurtų daugiau nei 255 kvadratinių metrų banko patalpose, projektas.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

7 Atsakymai į “Turizmo ir verslo informacijos centrui nužiūrėta nauja vieta”

 1. Jo parašė:

  Teisingas komentaras,kam tas verslo centras reikalingas.
  Čia didžiausia nesąmonė, Bezdonių formulė ir tiek.

 2. Anonimas parašė:

  Puikus sprendimas, kad bus įdarbintas reprezentacinis Mažeikių pastatas.

 3. Petrutė parašė:

  Kam tas turizmo centras reikalingas??? Kad ponia Jolanta sėdėtu ir aliexpresą žiūrėtu? O algą kokia gauna ??? Ten nieko neveikianti kontora !!!!!!!!!! Žinau ir rašau !!!

 4. Rasa parašė:

  Foto žemės ūkio banko Snoro bankas buvo prie buvusios mažosios Maximos. Džiugu kas istorinis pastatas bus vėl aktyvus, nes liūdna matyti jį uždarytą.

 5. jei dėl prestižo,tad geriau į parašė:

  Renavo dvarą, o ir jo dabartiniai dvarponiai ,ūkvedžiai turi Orlean finansinį palaikymą, finansinių injekcijų ir iš savivaldybės biudžeto manau gauna už elytui skirtus kultūrinius ir ne kultūrinius renginius.Tad mažiau kentėtų viešas biudžetas dėl prestižo. Na, o bet, tačiau, jei reikia padėti konkrečiam Mažeikių verslininkui užpildyti patalpas ir įplaukas iš nuomos. Tada prioritetai kiti.

 6. santarvei parašė:

  Bankus sumaišėt. Straipsnis apie buvusio žū banko pastatą, o foto – bankrutuoto snoro pastatas.

  1. replay parašė:

   Pasitaiset

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto