Ramybės neduoda Sodų gatvės septintasis namas

Nuo metų pradžios šiame buvusiame bendrabutyje jau yra kilę dvylika gaisrų. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Vienu iš miesto skaudulių gaisringumo atžvilgiu esantis Sodų gatvės 7-asis namas vėl priminė apie save: trečiadienio rytą į jį mažeikiškiai ugniagesiai gelbėtojai skubėjo du kartus.

Per rytą – du ugniagesių iškvietimai

Pirmasis pranešimas apie šiame name kilusį gaisrą Bendrąjį pagalbos centrą pasiekė apie pirmą valandą nakties: dūmuose skendėjo ketvirtojo aukšto koridorius. Kaip visada, penkiaaukštį gesinti vėl išskubėjo didelės Mažeikių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pajėgos – dvi automobilinės autocisternos ir automobilinės kopėčios.
Triukšmo daug, o darbo nedaug – taip šį gaisrą pavadino pareigūnai. Piktavaliai buvo padegę vieno negyvenamo kambario duris.
Kitas pranešimas apie gaisrą šio namo trečiame aukšte buvo gautas ketvirtą valandą ryto. Apleistame kambaryje buvo padegtos šiukšlės, jas pareigūnai užgesino su keliais kibirais vandens.

Kilo jau dvylika gaisrų

Nuo metų pradžios šiame buvusiame bendrabutyje jau yra kilę dvylika gaisrų. Simboliška, kad ir pirmasis šių metų gaisras kilo jame – taip pat degė apleistas kambarys.
Trečiadienį gaisrą gesinę pareigūnai neabejoja, kad su ugnimi žaidžiama tyčia. Nors antrasis gaisras kilo ketvirtą valandą ryto, ugniagesių judėjimą name stebėjo nemaža grupelė paauglių.
„Nors tokie gaisrai ir mažareikšmiai, tačiau į juos reaguojame rimtai: juk jie kyla daugiabučiame name, kuriame daug gyventojų. Iki nelaimės vienas žingsnis: visais atvejais tiršti, pavojingi dūmai užpildo visus koridorius, skverbiasi į gyvenamąsias patalpas ir gali sukelti tragediją“, – akcentavo Mažeikių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Audrius Tupikas.
Pareigūnai taip pat pažymėjo, kad vien liepos mėnesį į šį namą skubėjo tris kartus ir visais atvejais apie gaisrus buvo netinkamai pajuokauta – gaisro požymių neaptikta.
Pareigūnai primena, kad už melagingą iškvietimą gresia piniginės baudos.

5 Atsakymai į “Ramybės neduoda Sodų gatvės septintasis namas”

 1. apas parašė:

  Laikas nugriauti ta bendrabuti.

 2. Vardas (privalomas) parašė:

  ne į temą, bet jei pradėjot, kažin ar teisėta imti mokestį už kameras kiemuose, jei nėra sutarčių?juolab , kad gyventojas tik įkėlęs koją į naujai nusipirktą butą, kurio langai net ne į kiemo pusę, o mokestis skaičiuojamas? Ar čia ne reketas

 3. patarimas+ parašė:

  jei uzmurysim angas tai trukus vamzdziams sunku bus patekti i patalpas juos sutvarkyti .tad reiketu istatyti ,bent jau koridoriuose,tarp korpusu ,normalesnes rakinamas duris (aisku ne medines).sakysit brangu..gal but,bet kiek kainavo tie 12 gaisrines ekipazu iskvietimu.

 4. Vardas (privalomas) parašė:

  O kas ten apmoka sildymo saskaitas man idomu ,jei niekas negyvena ?

 5. patarimas parašė:

  reikia uzmuryti tas vietas kur niekas negyvena ,pasalinti medziagas(siuksles) kurias galima padegti ir nebereikes vaziuoti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto